Новонароджену доньку Кільчицької зватимуть так само, як коханку Клінтона

19 лютого 2007, 20:09

У неділю заступник київського мера Леоніда Черновецького Ірена Кільчицька народила дівчинку. І, як не дивно, дитина одразу ж отримала своє ім'я.

До речі, ім'я доньки Кільчицької виявилось не менш дивним для слов'янських людей, ніж ім'я, яке дали Ірені її власні батьки.

Отже, маленька Моніка з'явилася на світ 18 лютого і одразу після народження важила ледь менше трьох кілограмів – 2990 грамів. Зріст дитини - 49 сантиметрів.


Цікаво, чи виконала Ірена Кільчицька ту обіцянку, яку буквально півтора тижні тому дала в інтерв'ю "Фактам".

"І у пологовий будинок я поїду сама на власному автомобілі!" – божилася Ірена Реонольдівна.

Однак, чи була вона за кермом, коли їхала народжувати, дізнатися можна буде, щойно Кільчицька почне давати хоч якісь коментарі.

Також поки що невідомо, у якій клініці проходили пологи робітника мерії.

"Це будуть планові пологи у приватній клініці. Батько маленької наполягав, аби народжувала за кордоном, але у зв'язку з тим, що я до останнього моменту знаходжуся на роботі і одразу після пологі збираюся знову за неї взятися, тому й народжую у Києві", - поділилася Кільчицька.

Наразі відомо лише, що стан 37-річної породіллі та новонародженої в нормі.

Що ж до того, чи був батько Моніки присутній під час пологів, відома лише позиція Ірени у цьому питанні:

"Щодо присутності батька дитини у пологовій залі – я категорично проти. Я дуже консервативна у цьому. Чоловікові нема чого робити поряд із жінкою у такий момент".

Також, судячи з раніше даного інтерв'ю, Моніка, можливо, через деякий час матиме сестричку або братика.

А от тут цікавіше, бо другу імовірну дитинку Кільчицькій принесе скоріше за все не лелека, а зовсім чужа тьотя.

"Слава Богу, ні у якому відпочинку й реабілітації, як вагітна жінка, я весь цей строк необхідності не мала. Але я не впевнена, що так само буде з наступними моїми дітьми, яких я планую мати. Не виключаю, що наступну мою дитину довірю виношувати сурогатній матері. Заради економії сил і часу. У нас сьогодні дуже динамічне життя, і все потрібно встигнути", - пояснила своє рішення заступник голови Київської держадміністрації.

Невідомо також, чи залишиться тим самим біологічний батько. Власне, ім'я татка Моніки досі залишається загадкою.

"Це дуже гідна людина! Кохана мною і така, що кохає мене", - запевнила Кільчицька.

Проте з дитиною сидіти ані новоспечена мама, ані татко начебто не будуть. Моніці, вочевидь, світить майбутнє дитини батьків-бізнесменів – виховання дівчинки, за словами Ірени, довірять няні, та й не одній.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів