Розкриття таємниці коси Тимошенко

30 січня 2007, 21:59

Лідер опозиції, БЮТ, леді Ю, Жанна д’Арк українського політикуму... у будь-якому разі в уяві людей постає Юлія Тимошенко зі своєю традиційною косою, вкладеною вінком навколо голови.

Від самого початку вона потерпала від постійних натяків та прямих звинувачень у "ненатуральності", а точніше - штучності коси. Однак щоразу усі дорікання Юлія Володимирівна відкидала, наполегливо стверджуючи, що коса її власна, заплетена з її рідного волосся.

Черговим поштовхом до питання про косу Тимошенко стало інтерв'ю "Віч-на-віч: жінка з косою", що з'явилося в газеті The Jerusalem Post одразу після повернення лідерки БЮТ з Єрусалиму.


Останнє питання, поставлене лідерці БЮТ, звучало так: "Як вам вдається обернути косу довкола голови?" Відповідала пані Тимошенко на нього крізь сміх, як зазначено в газеті.

Фото Олександра Прокопенка

"Дозвольте мені гучно оголосити, що я сама винайшла цей стиль зачіски, і щодня сама нею займаюся. Моє волосся було предметом неослабної уваги в моїй країні. У кожного є що сказати на цей рахунок. Але я помітила, що у всіляких довколамодних колах Європи вона також залишила свій слід. Я щаслива вже хоча б тому, що моя зачіска викликає інтерес до України", - повідомила Юлія Володимирівна.

"Виготовлення цієї зачіски забирає в мене рівно 7 хвилин. Рекомендую спробувати всім жінкам, у кого довге волосся. У вас дуже гарне волосся, але якщо захочете поекспериментувати зі стилем зачіски, приходьте до мене, і я вам допоможу", - не запинаючись, додала Тимошенко.

Фото Олександра Прокопенка

Добре, перебір з тим, що пані Тимошенко "сама винайшла цей стиль зачіски", ще припустимий. Мабуть, усю попередню традицію українських і не тільки жінок плести косу, яку вкладали довкола голови, Юлія Володимирівна вирішила не брати до уваги.

Tabloid стурбувало те, що пані Тимошенко не щира в такому маленькому жіночому питанні.

Фото Олександра Прокопенка

Журналісти нашого видання спробували шляхом експерименту власними силами у "домашніх умовах" перевірити, чи можна заплести таку саму косу, як в Юлії Тимошенко.

Отже, умови завдання:

Юлія Тимошенко

Довжина волосся: близько 60 см

Час, витрачений на зачіску: 7 хв.

Результат: рівна по товщині коса, що обвиває всю голову.


Експеримент №1

Довжина волосся: 63-65 см

Час, витрачений на зачіску: 3 хв.

Результат: коса ледве обвила половину голови.

Експеримент №2

Довжина волосся: 85-87 см

Час, витрачений на зачіску: 5 хв.

Результат: коса обвила всю голову.

Експеримент №3

Довжина волосся: 58-60 см

Час, витрачений на зачіску: 4 хв.

Результат: коса знову дійшла лише до середини голови.

Думка професіонала

TabloID проконсультувався у кількох професійних перукарів міста Києва.

Отже, майстер з салону "Магія волосся", який спеціалізується саме на перуках та нарощуванні, переконана, що, в принципі, зробити таку зачіску, як у Юлії Володимирівні, з власного волосся політика цілком можливо.

Щоправда, процедура заплітання та вкладання коси на голові зайняла б відчутно більше часу - не менше сорока хвилин.

У той же час перукар з салону "Бенуа", якому доводилося робити подібну зачіску, впевнено сказав, що коса у Юлії Володимирівни накладна.

Також майстер поділився деякими деталями стосовно процесу створення такої зачіски. Зокрема, він зазначив, що заплітання подібної коси, вплітання її у власне волосся клієнта у салоні займає як мінімум півгодини. І це в разі, якщо над зачіскою працює професіонал.

Накладна коса вплітається у волосся на потилиці, а далі обережно вкладається довкола голови і обов'язково закріплюється невидимками. А виготовити подібну зачіску у згаданому салоні коштуватиме 250-300 гривень.

Така накладна коса, якщо вона виготовлена з натурального волосся, обійдеться клієнтові приблизно у 150 доларів, тоді як зі штучного матеріалу коштуватиме втричі дешевше. У інших салонах подібна коса може коштувати значно більше – навіть понад 400 доларів.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів