Могилевській не дають спокою лаври Луї Віттона

Вівторок, 19 грудня 2006, 14:56

Співачка Наталя Могилевська вирішила, що заробляти тільки піснями та участю у телепроектах вже несерйозно.

Тепер вона вирішила вкласти гроші у справу, а точніше у валізи та рюкзаки.

Нещодавно Могилевська стала співвласницею фабрики, філіал якої знаходиться в обласному центрі на Харківщині, а саме підприємство в Лебедині Сумської області.

Після перемоги в "Зірковому дуеті" Могилевська візьметься за валізи. Фото PHL

Там виробляються переважно чемодани, дорожні валізи, рюкзаки, але Наталка вирішила започаткувати там ще й виробництво стильних сумочок. Наразі співачка вже займається першою колекцією.

"Я зовсім не здивувалась, коли мені запропонували стати співвласницею фабрики. Ну хто, як не артист, що гастролює, краще розуміє, якими мають бути валізи? А якщо врахувати мою давню дружбу із дизайнерами, то взагалі не має виникати жодних питань з цього приводу", - зазначила Могилевська.

Однак це не єдине, чим вона хоче здивувати українців. Наталка також збирається організувати школу для талановитих дітей в Києві.

"Це буде не школа мистецтв, а звичайна школа. У свій час радянська система освіти мене сильно зламала, тому я хочу створити навчальний заклад, як в "Гаррі Поттері". Щоб там було не більше 4-5 факультетів, і обов’язково працювали психологи, які б визначали таланти учнів в дитинстві", - поділилися своїми планами співачка.

А потім ще й за дітей...

"Сподіваюсь, через 30-50 років мої вихованці стануть відомими людьми: міністрами, танцюристами та художниками", - додала вона.

Поки це залишається планами, Могилевська продовжує займатися своєю справою. Так нещодавно вона зняла  кліп на нову пісню  в одному з павільйонів заводу "Хімволокно".

Незважаючи на не дуже симпатичний вигляд заводу всередині, режисер кліпу Алан Бадоєв вже давно побачив один павільйон, на який Наталка погодилась.

Під час зйомок нового кліпу. Яма нарешті почав казати компліменти. Фото Блік

Він виявився досить просторим, що і потрібно для танців, адже в кліпі Наталка буде танцювати зі своїм партнером по "Танцях з зірками" Владиславом Ямою.

Презентація нового кліпу відбудеться напередодні новорічних свят.

"Комсомольська правда в Україні", "Блік"


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів