Ющенко заробив завдяки бджільництву два з половиною мільйони

13 грудня 2006, 18:58

Бджільництво президента Віктора Ющенка починає приносити прибутки. На благодійному аукціоні в березні наступного року в Харкові буде виставлено на продаж чотири барильця меду з пасіки голови держави.

Це вже вдруге Ющенко виставляє свій мед на аукціон. Минулого року він виставив аж чотири барильця по п’ять кілограмів кожне, повідомляє Сегодня.


Ющенко вже будучи президентом не залишав свого захоплення

За три з них на торгах вдалося отримати кругленьку суму: одне продали за 500 тисяч гривень, а два інших по мільйону гривень. Загалом за мед Ющенка вдалося отримати два з половиною мільйони гривень.

Але бджоли були близькими йому завжди

Що стосується наступного року, то губернатор Харківщини Арсен Аваков сподівається, що цього року Ющенко не відмовиться надати свій мед для аукціону, оскільки гроші мають піти на відновлення Харківської філармонії.

Але залишилося питання, куди ж поділося одне барильце президентського меду, яке не продали минулого року.

Це барильце загубилося у небожа президента

Спочатку його шукали у губернатора Авакова. Але той припустив, що солодощі знаходяться у його заступника та племінника президента за сумісництвом – Ярослава Ющенка.

Але одразу там знайти мед не вдалося. Лише через кілька днів небіж голови держави повідомив, що все ж таки знайшов недоторкане барильце з медом у себе вдома.

У Ющенка на дачі є своя пасіка. Фото з сайту Ющенка

Він навіть пообіцяв показати його пізніше, після того, як повернеться з чергового відрядження.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів