Шуфрич отримав від Януковича подарунок в оксамиті

Середа, 13 грудня 2006, 16:46

Скандаліст і секс-символ української політики Нестор Шуфрич торнадо повернувся у велику політичну тусовку. Тепер він – міністр з надзвичайних ситуацій.

У середу Шуфрич, який ще й доби не побув міністром, прибув на засідання уряду. І... тут же отримав подарунок від прем’єра Януковича.

Подарунок Шуфричу від Януковича

Загадкову синю оксамитову коробочку Янукович вручив Шуфричу разом з квітами. Але її вміст залишався секретом аж поки Шуфрич не показав, що всередині.

А всередині було щось дуже дивне. Подарунок Януковича Шуфричу – шматок заліза, на якому написано "Кабінет міністрів України" державною і англійською мовами. На жовто-блакитному фоні також зображено будинок уряду.

Всередині виявилося незрозуміло що

Яке призначення цієї пластини – незрозуміло. Можливо, її як зірку шерифа треба носити міністрам на піджаку?

У секретаріаті уряду повідомили, що цей жахливий сувенір, виконаний без натяку на якесь почуття смаку, прийнято дарувати всім міністрам.

Можна тільки уявити, скільки грошей вимивається господарським управлінням Кабінету міністрів на виробництва цього убозтва.

Крім сувеніру та міцного рукостискання, Янукович подарував Шуфричу троянди

Сам Шуфрич жетону члена уряду зрадів.

Можливо, Шуфрич знущався, бо досі був відомий людиною з непоганим смаком. Його улюблена музика – "Угорська рапсодія" Ференца Ліста, в кіно він любить Поллака, Вуді Аллена, Одрі Хепберн, в костюмах віддає перевагу італійським кравцям Canali, а також користується годинниками "Френк Мюллер" і надтонкими "Вашерон Константин".

Шуфрич одягнув на перше засідання уряду улюблений годинник...

Марки Vacheron Constantin

У Шуфрича - надтонкий годинник серії Patrimony товщиною 1,64 міліметри. Саме цей годинник Юлія Тимошенко колись намагалася вирвати у Святослава Піскуна

Ціна такого годинника - близько 10 тисяч євро

Але головний капітал Шуфрича – це навіть не гострий язик (одного разу він назвав Ющенка "м*даком"), а легенди, які крутяться навколо нього. Зокрема, про його роман з Юлією Тимошенко...


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів