"НеАнгели" розтрощили "Арену"

Вівторок, 12 грудня 2006, 14:26

На війні усі засоби хороші. Після того, як у пресі поповзли так звані чутки про роман продюсера Юрія Нікітіна з одним із своїх "неАнгелів", з'явилася інформація, що він проігнорував презентацію першої пластинки дуету.

Таку "радісну" звістку рознесла продюсерська компанія самого ж Нікітіна Mamamusic: "Після презентації "неАнгели" намагалися зв'язатися з Нікітіним, щоб поділитися враженнями, але мобільний телефон їхнього продюсера не відповідав".

У компанії кажуть, що журналісти, які нібито кілька тижнів обговорюють тему стосунків Нікітіна з підопічною, перешіптувалися: "Напевно, напередодні презентації Нікітін посварився з Вікою".

"Але судячи з Вікиного прекрасного настрою, версія була не дуже правдоподібна. "НеАнгели" не приховували своєї радості від виходу свого дебютного альбому і без особливої скромності називали себе дуетом "Номер один", - говориться в релізі.

Цікаво, що презентацію альбому "Номер один" провели не в клубі, не в концерт-холі, (напевно, так зараз не модно) а в одному з відділів супермаркету побутової техніки – DОМОТЕХНІКА.

Дівчата заспівали кілька пісень, після чого влаштували автограф-сесію. Крім нестандартної презентації "НеАнгели" нібито полюбляють "побешкетувати" під час зйомок кліпів.

Mamamusic стверджує, що жоден з них не обходиться без пригод, як, наприклад, третій кліп на пісню "Boy". Його "НеАнгели" зняли разом з модним столичним діджеєм, резидентом "ARENA Entertainment" Dj Lutique.

Сам же розважальний комплекс "АРЕНА", у якому проводилися зйомки, уже почав підраховувати збитки, яких було завдано закладу.

За сценарієм "дівчата на мільйон баксів", одягнені в хутра і цілком цнотливі вбрання прогулювалися по казино, спокушали чоловіків, смітили грішми і, звичайно ж, танцювали – і все це вони виробляли з бітами в руках.

Але "НеАнгели" настільки захопилися, що ситуація вийшла з-під контролю: під час репетиції сцени Слава замахнулася на ігровий автомат вартістю 17 000 доларів і розгромила його.

"Знімальна група була в шоці... А оператор Олексій Хорошко цей момент репетиції зняв. Віка взяла приклад із рудокосої подруги і рознесла вщент усе, що знаходилося на барній стійці".

Наприкінці знімального дня "АРЕНА" була схожа скоріше на поле бою, ніж на нічний клуб. Адміністрація розважального комплексу негайно зв'язалася з продюсером Нікітіним, "який не надто здивувався витівці своїх підопічних".

При цьому згадується "ситуація з одним з перших виступів дуету на київському шоу, коли Віка подряпала своїм каблучком авто, вартістю 300 тис. євро".

Результатом дебошу "НеАнгелів" став договір про те, що дівчатам доведеться відпрацювати завдані збитки на новорічне свято – цієї ночі дует виступить в "АРЕНІ".


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів