Табачник ледь не розпрощався з життям

28 листопада 2006, 13:32

Якби не майстерність водія і сосновий пеньок, віце-прем'єру з гуманітарних питань Дмитру Табачнику можна було б у понеділок розпрощатися з життям. Катастрофа ледь не сталася по дорозі на роботу.

Службовий "Мерседес-500" з віце-прем'єром рухався у понеділок у сторону Києва і неподалік від Конча-Заспи йому перегородив дорогу мікроавтобус, який розвертався, буксируючи легковий автомобіль.

Водій Табачника був змушений звернути з дороги у соснову посадку. За інформацією газети "Сегодня", автомобіль дивом не врізався у дерева і бетонний стовп, які стояли на його шляху.


Це могло бути останнє фото Табачника

А "гонку" через перешкоди зовсім раптово зупинив сосновий пеньок. Якби не він, автомобілю б не вдалося уникнути лобового зіткнення із соснами, і віце-прем'єр реально міг би розпрощатися із життям.

За словами Табачника, ДТП сталося о 8.19 ранку, коли він їхав на засідання коаліції. "Я не керую автомобілем, за кермом був кабмінівський водій. Їхали зі швидкістю 100 км на годину, і раптом на трасу виїхав мікроавтобус", - розповів віце-прем'єр.

"Більше за все я злякався, коли побачив той самий металевий трос між автомобілями. Дорога вузенька, вони повністю її перегородили, ні ліворуч не можна піти, ні праворуч. Встиг сказати водію – не нервуйся, спробуй обійти через узбіччя. Трохи не вдалося", - додав Табачник.

"Щасливе" авто знімають з доленосного пенька. Фото "Сегодня"

При цьому він зізнався, що відчуття пережив не найкращі. На думку віце-прем'єра його врятувала майстерність водія, який примудрився не в'їхати у відкритий люк, ні в бетонний стовп, ні в дерево.

Однак із "пригоди" цілими Табачнику, його помічнику і водію вийти не вдалося. Перший отримав на недовгу пам'ять синець на лікті, а його помічник і водій – невеликі забиття.

Що чекає на винуватця ДТП, можна уявити дуже яскраво, адже він "нарвався" не на простого смертного. Видання пише, що водій, через якого все й сталося, втік, не чекаючи на приїзд працівників ДАІ.

Однак Табачник і водій встигли запам'ятати його номери, тому зараз усі підрозділи ДАІ зайняті пошуками водія, який створив аварійну ситуацію – "такі речі не повинні залишатися без покарання".

На титулі використано фото KIEVGRAD

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів