Кличко, Руслана і "Океан Ельзи" дітям

16 листопада 2006, 17:59

Поки політики продовжують займатися найважливішими проблемами у державі, як то розборки з міністрами президента або "перегавкування" одне з одним, хто, що і скільки зробив і чого не зробили інші, за реальну допомогу дітям узялися Руслана, "Океан Ельзи" та брати Клички.

Вони не запустили спільний проект, але так сталося, що останнім часом Руслана, "ОЕ" і Клички, не змовляючись, організували самостійні благочинні акції, спрямовані на допомогу дітям.


Разом за майбутнє

TabloID стало відомо, що 20 листопада Львівській обласній дитячій лікарні "ОХМАДІТ" мають передати інкубатор для реанімації новонароджених дітей з вродженими вадами, з допомогою якого лікарі зможуть рятувати життя немовлят, які перебувають у критичному стані.

Обладнання було придбано на частину коштів, зібраних в рамках благодійного проекту "Зустрічі. Союз заради дітей", який також підтримує президент Віктор Ющенко.

Участь у цьому проекті бере Руслана на запрошення найвідомішого німецького співака та ініціатора найбільших благодійних проектів Пітера Маффая. За словами співачки, найбільша нагорода для неї бачити радість в оченятах дітей, привітну усмішку, повертати давно втрачену надію батькам.

Трохи раніше було записано збірник дуетів, який також є частиною великого благодійного проекту. До альбому дуетів увійшли пісні 12-ти виконавців з 4-х континентів світу.

Спеціально для цього проекту Руслана заспівала в дуеті з Маффаєм свій старий хіт "Світанок" у новому, дещо незвичному, "важкому" аранжуванні, більш притаманному стилю музики Пітера.

Руслана поруч із Цезарією Евора

У свою чергу гурт "Океан Ельзи" кілька днів тому презентував свій сингл на пісню "Веселі, брате, часи настали…". Усі отримані від продажу синглу кошти призначені для обласного спеціалізованого будинку дитини в місті Макіївка Донецької області, говориться на сайті "ОЕ".

Святослав Вакарчук пояснив, що "у цьому інтернаті знаходяться ВІЛ-інфіковані діти". "Спілкуючись з ними, я зрозумів, що сьогодні найбільшою проблемою в нашій країні в питанні ВІЛ/СНІДу є не стільки брак обізнаності про хворобу, як відсутність толерантності до людей, які є ВІЛ-інфікованими та хворими на СНІД".

"Ми зобов'язані не тільки берегтися від цієї страшної хвороби, а й проявляючи основні принципи гуманізму й братерської поведінки допомагати дітям, як і багатьом іншим ВІЛ-інфікованим відчути себе повноцінними людьми й мати право на майбутнє", - додав він.

Щодо пісні Вакарчук зазначив, що "вона є хорошим приводом для об'єднання людей, незалежно від їх вподобань, заради нашого майбутнього".

Добро має бути не без кулаків

Будуванням ще однієї дитячої поліклініки, вже у Феофанії, зайнявся всесвітньовідомий боксер, нині депутат Київради Віталій Кличко. Тижневику "Фокус" він розповів, що для цього проекту, над яким він працює разом з дружиною президента Катериною Ющенко, необхідно зібрати 120 мільйонів доларів.

Ця клініка буде обслуговувати дітей з тими хворобами, що в Україні зараз не лікуються – це пересадка кісткового мозку, вади серця.

"Вони продають квартири, збирають гроші, але багато з них так і не встигають дочекатися цієї допомоги і помирають", - сказав Кличко, додавши, що у його проекту є багато однодумців: "Ми їздимо по містах і закликаємо громадськість, людей бізнесу не бути байдужими до цих проблем і зробити добро, яке повернеться до них".

"Найдорожче, що у нас є, і від чого залежить наше майбутнє, - це діти", - наголосив Віталій.

Фото від Марії Дашенко, на титулі використано фото з сайту "Океану Ельзи"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів