Арсенал рушниць Щербаня поповнював Янукович. Парфуми Тимошенко знайшлись у туалеті

8 листопада 2006, 18:04

Якщо на початку п’єси на сцені з'являється рушниця, то під кінець вона має вистрілити.

Рушниці у справі Щербаня з'явилися у 2005 році під час обшуків, проведених в його домі. У хатинці скандального екс-губернатора знайшли понад 50 стволів зброї, деяка була незареєстрована. Тут же була величезна кількість набоїв до неї.

А постріл відбувся у середу – коли з'ясувалося, що серед інших зброю Щербаню постачав і... Янукович.


Сам Щербань пояснив, що він – прихильник полювання і ці гвинтівки йому дарували батько ї син Деркачі, екс міністр МВС Юрій Кравченко, екс міністр оборони Олександр Кузьмук та інші герої минувшини.

Щербань назбирав стільки зброї, що її можна показувати на виставках

Чим Луценко і займався

Але як так сталося, що в колекції Щербаня є справжній раритет – рушниця від прем’єр-міністра найбільшої європейської країни?

Сам Янукович, коли у середу журналісти почали розпитувати його подробиці, почав "відморожуватися" за класикою жанру. Начебто перед ним були не репортери, а слідчі.

Крім зброї, яку Щербаню дарував і Янукович, в колекції у екс-губернатора були і картини...

Розповідаючи, Янукович від обурення понизив голос.

"Якщо я колись подарував Щербаню рушницю – можливо, це було так... Тому що колись ми працювали разом і Володимир Щербань був непоганим главою Донецької обласної адміністрації. Я тоді працював керівником об'єднання. Можливо... Але, крім таких стосунків, у нас були ще і дружні стосунки. Я просто не пам’ятаю...", - розповів Янукович.

... і ікони

"Ми всі живі люди, ми всі живемо серед людей. І у нас є людські стосунки. Хто над цими стосунками посміхається або робить з цього сенсацію – подивіться на себе, ви б хотіли, щоб з вас посміхалися як з людини?", - заявив Янукович.

Однак зброя і картини – це не єдине, що залишилось у Щербаня з минулого життя. У нього й досі на дачі стоять парфуми, які колись забула лідерка БЮТ Юлія Тимошенко.

"Тимошенко мені запам’яталася своїми парфумами. Залишок цих парфумів зберігається до сьогодні, хоча вона про це не знає", - зізнався Щербань у свіжому інтерв’ю "Українській правді".

Такі парфуми Тимошенко залишила в туалеті Щербаня

"Коли Юля була віце-прем'єром з ПЕК, вона разом зі мною проводила в Сумах нараду на тему надання допомоги області в поставках газу. І вже коли вона виїхала, я заходжу в туалет у своєму кабінеті, за кімнатою відпочинку – і раптом відчуваю, як щось неймовірно пахне", - поділився своїми згадками Щербань.

"Я дивлюся – на полці стоять... парфуми "Angel" із зірочкою. Думаю: "Стоп, це ж Юліні парфуми!". Видно, як жінка вона ходила причепуритись, мужики ж навколо, і забула цей флакон!" – пригадав Щербань.

Фото в той пам'ятний день. Щербань вдихає "аромат жінки"

За його словами, коли він ішов у депутати у 2002, "парфуми так і стояли на цій поличці".

"І коли я повернувся в губернатори – так вони і стояли, адже в кабінет ніхто не заходив. І коли я ішов з посади керівника області в січні 2005 року – прихопив із собою ці парфуми. Я орендую дачу в селі Патріотівка під Сумами і ці парфуми там так і стоять на поличці…" – розповів Щербань і додав, що тепер їх потрібно віддати власниці, "але вже повний флакон".

Тепер, коли Щербань повернувся в Україну, він матиме змогу подарувати парфуми Тимошенко особисто.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів