Женя Тимошенко заробляє на нерухомості, а Шон Карр заганяє доньку у "боргову яму"

7 листопада 2006, 13:52

Рівно рік Женя Тимошенко живе у законному шлюбі з англійським рокером Шоном Карром. І рівно стільки ж її вважали домогосподаркою чи максимум світською левицею.

Але, виявляється, Женя займається більш серйозними речами. Щоб знання, здобуті у Лондонській школі економіки, в Україні не пропадали дарма, донька Тимошенко вирішилася зайнятися нерухомістю.

Женя так і не зізналася, кому і за скільки вона продає київські квартирні метри, сказала лише що залучає "іноземний капітал".


"У нас багато контактів лишилося в Англії: і в мене, і в Шона. Це люди, які займаються масштабним будівництвом, і вони хочуть в Україну вкладати гроші" , - розповідає вона в інтерв’ю Viva.

Зіркова парочка знову на обкладинці глянцевого журналу

Зіркова парочка знову на обкладинці глянцевого журналу

Проте до власного агентства нерухомості Жені ще далеко: в неї нема поки ні офісу, ні підлеглих, ні майже контрактів.

"Поки що ми лише підписуємо перший контракт. А поки він не підписаний, я не отримую свій процент. І в мене поки нема коштів, щоб зробити офіс. Поки що я на стадії постійних зустрічей, переговорів, обговорень... Доводиться переварювати величезний масив інформації", - скаржиться новоспечений маклер.

І поки Женя тільки входить у курс життя бізнес-вумен, паралельно вона насолоджується життям світської дами.

"Зазвичай ми прокидаємося о пів на дев’яту – дев’ять. Шон готує мені чай або я готую йому каву, дивлячись, хто раніше встає. Потім збираємося у місто – Шон на репетицію, я у своїх справах", - розповідає донька Тимошенко.

Ділових якостей вистачає і в Шона. Він навіть вчить цьому свою доньку.

А це Женя і Шон у повітряній кулі. Як писав ТаблоID, подружжя піднялося на висоту

А це Женя і Шон у повітряній кулі. Як писав ТаблоID,
подружжя піднялося на висоту 30 метрів
. Фото Viva

"Коли донька просить в мене гроші, я їй розповідаю, що таке брати в борг, пояснюю, як фінанси працюють", - каже зять Тимошенко.

А поки донька Шона Шарлет впевнено крокує батьковими стопами. У 10-річному віці вона створила свій рок-гурт, головною темою творчості якого були вчителі.

І поки Шон вчить уму-розуму свою доньку, Женя мріє про власних дітей.

"У нас обов’язково будуть діти. Якби ми не займалися бізнесом, у нас було би більше часу. Мої мама з татом хотіли другу дитину, але так вийшло, що я в сім’ї одна. Так що демографічна місія тепер лежить на мені", - жартує вона.

Женя каже, що з Шоном вони майже не сваряться. Єдина проблема – це його гастрономічні смаки.

"Шон п’є лише чорну каву. Взагалі він любить чай з молоком, але наше молоко йому не подобається. Я вже і магазинне йому пропонувала, і сільське, але він каже, що якийсь присмак не такий", - розповідає дружина гурмана.

Каже, його смаки "виховані в Іспанії, Франції і Англії", де він багато жив.

Женя Тимошенко подалася у великий бізнес. Фото Анни Андрієвської

Женя Тимошенко подалася у великий бізнес. Фото Анни Андрієвської

"Взагалі в кулінарії він дуже вибагливий. Якщо йому не подобається, він може не їсти взагалі, навіть якщо дуже голодний", - розповідає Женя.

Ще зі слів подружжя стало відомо, що в Україні Шон Карр став зіркою задовго до того, як про його існування дізналася преса. Більше того, він, виявляється, теж "стояв на Майдані". При чому не в 100-тисячному натовпі, а прямо на сцені.

"Йшов сніг, було дуже холодно, мама йшла на сцену, її вітали люди, тисячі людей. Я теж хотіла вийти на сцену, щоб передати привіт татові, який був змушений покинути Україну через політичні репресії", - розповідає Женя.

Потім все вийшло якось дивно. "У цій ситуації і Шону довелося йти на сцену. Я ледь умовила його, сказавши, що там камер не буде... Але вийшло все зовсім інакше: йому телефонували друзі і питали: "Шон, що ти робиш на BBC?"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів