Кучма і Повалій люблять одне одного

3 листопада 2006, 18:15

Коли якась зірка запевняє, що зовсім не розбирається в політиці, або якийсь депутат клянеться, що на вітчизняну естраду і не дивиться - це, як правило, перебільшення.

Насправді у них, як і в пересічних глядачів, є свої симпатії, іноді взаємні, пише "Комсомольська правда" в Україні".

Наприклад, у нардепа Кримського парламенту Нестора Шуфрича виявилося найбільше естрадних симпатій: "Так, у мене їх багато - насамперед Софія Ротару, звичайно! Таїсія Повалій, Ірина Білик - це всі мої знайомі і я пишаюся цим знайомством!".

"Ще Ані Лорак, Наталя Могилевська, Руслана. Ніколи не забуду, що вона допомагала мені з моєю першою виборчою кампанією - зробила для неї кліп на пісню "Світанок", - додав депутат.

Фото з сайту Руслани

Шуфрич каже, що високо цінує Руслану, добре знайомий з її родиною і вона для нього великий друг і товариш. При цьому він стверджує, що ідеологічні розбіжності їм ніяк не заважають.

"Узагалі, думаю, у неї домінує музика, а політика для неї - далеко навіть не другорядне питання. Ще люблю групу "Игрушки", Андрія Данилка... Так, і нехай вибачать мене ті, кого я не назвав!", - додав Шуфрич.

Обожнює скандальну Білик і екс-генпрокурор Святослав Піскун. "Хто подобається? Ірина Білик!", - без роздумів видав він. На питання, чому, чітко парирував: "Подобається - і все!".

Фото з сайту Білик

Найулюбленішою співачкою регіонала Євгена Кушнарьова після хвилинного роздумування виявилася Таїсія Повалій. "У неї чудовий голос - це по-перше. А по-друге - дуже тонке уявлення про міру свободи, що може дозволити собі виконавець", - почав докладно, за звичкою, пояснювати Кушнарьов.

"І вона ніколи не переходить цих меж, не зривається на вульгарність. Повалій - горда, упевнена в собі, і в той же час відкрита для всіх! От це мені імпонує", - додав він.

Соратниці Кушнарьова й екс-прес-секретарю Віктора Януковича Ганні Герман до душі Ані Лорак: "Вона... дуже сексуальна! І при цьому дуже чиста! От це мені в ній подобається!".

Екс-президент Леонід Кучма своїх улюблених зірок не тільки слухає, але і дружить з ними, про що пересічний фанат може тільки мріяти. У роки президентства його улюбленою співачкою називали Таїсію Повалій (він присвоїв їй звання народної артистки України).

Фото з сайту Повалій

І зараз, коли він уже не президент, нічого не змінилося – зовсім нещодавно, як писали дещо раніше, Кучму і Повалій бачили в одній компанії – на дні народження в іншого улюбленого виконавця і друга Кучми Миколи Баскова - там Леонід Данилович з Таїсією навіть співали дуетом. Побачилися вони і на весіллі дочки Медведчука у Москві.

Не могла не вирізнитися від усіх інших і в музичних уподобаннях лідер опозиції Юлія Тимошенко: Леді Ю не любить попсу. І тут немає ніякої інтриги - з тих пір, як у житті Тимошенко з'явився зять і за сумісництвом рокер Шон Карр, усе сімейство Тимошенко запевняє, що вона поважає винятково рок і творчість Карра зокрема.

Про це говорила не раз, наприклад, дочка Юлії Володимирівни Євгенія. А сам Карр улюбленій тещі навіть пісню присвятив. Тобто у них зовсім як у Кучми з Повалій або в Шуфрича з Лорак - симпатія взаємна.

Зі свого боку співаки також вирішили поділитися своїми симпатіями до можновладців. Так, Білик розривається між нашоукраїнцем, регіоналом та есдеком. Це Шуфрич, Червоненко та Янукович. Коли ж Ірину попросили все-таки визначитися з однією кандидатурою, вона назвала... Шуфрича.

Не захотів називати ніяких імен лідер "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук. Хоча до нього нерівно дихає ціла третина парламенту. Особливо у своїх симпатіях зізналися нашоукраїнка Ліля Григорович і соратник Тимошенко Микола Томенко. Утім, йому ще подобаються "ВВ", Ірина Білик і Володимир Івасюк.

Фото з сайту "Океан Ельзи"

У свою чергу, у Таїсії Повалій всього одна, але палка політична пристрасть. Довго думати вона не стала і з ходу назвала ім'я екс-президента Леоніда Кучми: "Узагалі я поважаю всіх політиків, просто я вважаю, що бути гарним політиком дуже складно і дуже відповідально. Тому з глибокою повагою ставлюся до всіх без винятку. Але люблю одного-єдиного політика. Це Леонід Данилович Кучма".

"Я вважаю, що це саме та людина, завдяки якій відбулася Україна. Адже з початку незалежності наша країна була на нулі, він багато чого зробив для її росту і процвітання. І в нас із Леонідом Даниловичем дуже гарні теплі відносини!", - додала Тая.

Фото з сайту Ані Лорак

Мало цікавиться політикою Ані Лорак. Через постійні гастролі Кароліна новини дивиться вкрай рідко. Проте, коли її запитали, до кого з українського політикуму вона нерівно дихає, Лорак, не задумуючись, назвала прізвище Нестора Шуфрича.

"Я дуже добре і тепло ставлюся до Нестора. Я не можу сказати, що ми друзі, але в нас прекрасні стосунки і він мені дуже і дуже симпатичний. Нещодавно Нестор Іванович побував на відкритті мого ресторану, ми спілкувалися. Я його поважаю і як політика, і як людину", - заявила Ані Лорак.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів