Дочці радника президента дають по три гривні на день

6 жовтня 2006, 15:49

Незважаючи на те, що в управлінні у радника президента Віри Ульянченко знаходиться ціла Київська область, свій сімейний бюджет вона планує тільки з чоловіком.

Такий підхід до розподілу родинних коштів губернатор Київщини пояснює тим, що у неї освіта філолога, "а чоловік краще розбирається у тому, що відбувається на фінансовому ринку".


"Вважаю, що переважно гроші треба витрачати на освіту дітей. Подорожувати з ними, щоб вони побачили світ. У цьому відношенні я для своєї дитини роблю все, що можу", - поділилася Віра Ульянівна.

Окрім усіляких подорожей сімейство губернатора переймається, щоб у дитини формувався смак до хорошої літератури. Зараз Віра Іванівна разом з чоловіком комплектують бібліотеку для своєї дочки.

В основному, це українська , світова література та серія "Відомі імена", пише "Комсомольська правда" в Україні".

Радник президента пояснює, що "ми хочемо привити доньці любов до класичної літератури і раді, що їй подобається читати".

Читаючи хороші книжки, катаючись по світах, 12-річна дочка Віри Іванівни має знати і ціну грошам та відноситись до них серйозно.

"Ми привчили її до думки, що гроші – це праця. Мама, тато ходять на роботу. Отже, і ти повинна щось робити. Кишенькові гроші вона отримувала за те, що вимивала чашки чи ставила на місце взуття", - розповідає радниця Ющенка.

"Зараз кожний день в школу ми даємо їй три гривні, якими вона розпоряджається на свій розсуд. Причому витрачає не одразу, як ми очікували, а навіть намагається відкладати", - розказує мама.

Помаранчева Віра Іванівна і зовсім не помаранчевий зять Кучми - Пінчук

Згадуючи про свої гроші і зарплату, Віра Іванівна розповіла, що "колись, на свою першу зарплату (після закінчення університету я викладала українську мову у профтехучилищі на півтори ставки) я купила золоті сережки і бережу їх до цього часу".

А зовсім нещодавно радниця президента купила собі прикрасу із коралів авторської роботи: "Раніше я ніколи таке не носила, але несподівано для себе купила и тепер дуже задоволена!".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів