Достоєвський ледь не зірвав "Танці з зірками"

28 вересня 2006, 14:59

Знайти пару у танцях – справа нелегка не лише для простих смертних, але й для зірок.

Про це свідчать постійні перипетії на шоу "Танці з зірками", яке має стартувати цими вихідними на "1+1".

"Вибач, люба, на мене чекає Достоєвський". Фото "Сегодня"

Зірки тренуються і вдень, і вночі. Але найбільше не позаздриш, мабуть, організаторам шоу, які весь час долають якісь труднощі.

Не встигли замінити Яну Клочкову, яка не змогла танцювати, бо це заважало їй плавати, на екс-"віагру" Надю Грановську, як почалися проблеми з Остапом Ступкою.

'"Раз,

"Ти справді думаєш, що я ще нічого?". Фото "1+1"

Справа в тому, що у день прем’єри програми – 7 жовтня – в Остапа заплановані "Брати Карамазови", вистава у театрі Івана Франка, в якій він задіяний.

'"Кохана,

"Кохана, не злись, це все для тебе". Фото "1+1"

Тобто через Достоєвського під загрозою опинилося танцювальне шоу. Але Ступка виявився майже Юлієм Цезарем і вирішив робити дві справи одночасно.

Оскільки актор у виставі з’являється лише у першому і останньому акті, то у "вікні" він танцюватиме в прямому ефірі "1+1".

'Грановська

Грановська "відбила" кавалера у Клочкової. Фото "1+1"

Таким чином, Остап Ступка виявився VIP-персоною, яку супроводжуватимуть з театру до телевізійного комплексу у спеціально орендованій машині з "мигалками". Так само, з "музикою", його вестимуть і назад.

Більше того, везти Остапа на танці буде, скоріше за все, професійний гонщик, який влаштує йому "зелену вулицю".

На танцполі - суцільна еротика. Фото "1+1"

Тепер у Ступки все змішалося, принаймні танці з Достоєвським, бо репетиції у театрі Остап поєднує із тренуваннями на каналі.

А от у іншого танцівника, Анатолія Борсюка, здається, проблем у зв’язку з шоу ще більше. До партнерки Ілони його ревнує дружина. "Я обіцяю дружині, що після шоу буду танцювати тільки з нею. Насправді, я для неї все це роблю", - виправдовується телеведучий.

Сумська знущається над своїм партнером

Сумська знущається над своїм партнером. Фото "1+1"

Сімейні проблеми виникли й у іншої пари – Ольги Сумської та її інструктора. Дружина партнера актриси навіть приїжджає з Харкова і чергує у коридорі. І, до речі, є чого ревнувати. Як розповідають працівники знімальної групи, Сумська просто знущається над своїм партнером Ігорем: то вона пристрасна Кармен, то раптом стає холодною і неприступною.

"Ще раз наступиш мені на ногу, я тебе не зловлю"
Фото "1+1"

З неабияким запалом і азартом вступила у боротьбу й Наталя Могилевська. Вона відклала майже всі свої справи і навіть на концерти їздить разом із своїм партнером Владом. Кажуть, навіть замовила окремий хореографічний зал.

'Цікаво,

Цікаво, куди поділа свого партнера Руслана Писанка?
Фото "1+1"

Наталя навіть зізналася, що після тренувань почала відчувати себе жінкою і слабкою істотою, яка слухається чоловіка.

Коротше, на тренувальних майданчиках панує зірково-еротична атмосфера.

За матеріалами "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів