Інтимні фото нового голови Секретаріату президента

19 вересня 2006, 20:47

Оберігати спокій президента відтепер буде не просто екс-міністр надзвичайних справ, а справжній мачо – Віктор Балога.

Перше місце в еротичній номінації можна присвоїти Балозі після перегляду його фото "в стилі ню", зроблених під час цьогорічного свята Водохреща.


Балога, очевидно, може дати фору і президенту, і Єханурову. Фото Миколи Лазаренка


Зокрема, спина нового керівника Секретаріату президента може свідчити про його особливий темперамент та сексуальну активність.

Так, згідноіз медичними довідками, густе оволосіння (вторинна статева ознака) пояснюється високим виділенням чоловічого гормону – тестостерону.

Раз на рік президент виводить своїх підлеглих, щоб явити українцям усю "голу правду"

Можливо, спина Балоги може говорити і про його надійний зв'язок з далекими світами. Деякі науковці вважають, що волосся – своєрідні антени, завдяки яким люди сприймають енергію космосу і обмінюються інформацією з оточуючим світом.

Також медики давно передбачили, що лисі люди в середньому живуть менше і хворіють частіше ніж ті, у кого пишна шевелюра.

Своєрідний імунітет, на жаль, не користується таким самим успіхом у жінок. У Європі переважна їх кількість віддають перевагу чоловікам з "помірною рослинністю".

Так, у Британії 62% жінок не подобається волосата спина.

Останні настанови від Рибачука. Фото Анатолія Медзика

"Тільки дивись, паркет не пропали, а то буде як з Омельченком"

Щодо Балоги, то його "грайливості" і здоров'ю (якщо спина не бреше) може загрожувати інша його відмінність від своїх попередників на посаді голови Секретаріату президента. Балога виявився курцем.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів