Депутати їздили на картоплю, по гриби і розважалися з туземками на Мальдівах

6 вересня 2006, 12:17

У перший день після канікул депутати явно і не думали працювати. Не встиг спікер Мороз відкрити пленарне засідання, як одразу ж його закрив ще на тиждень.

Ну як відпочили, Романе Петровичу? Всі фото Анни Андрієвської

Ну як відпочили, Романе Петровичу? Всі фото Анни Андрієвської

У залі ж Верховної Ради панувала сонна атмосфера. Народні обранці, які тільки-но повернулись зі світових курортів, говорили виключно про свій відпочинок.

'"Де

"Де були, що бачили?"

"Нашеукраїнець" Ярослав Кендзьор вирішив трохи прибіднитися і розповісти не про відпочинок на морях-океанах, а про відпустку на Волині, звідки він привіз кошик білих грибів.

Янукович-молодший засмаг і обзавівся щетиною

"На Волині, де я відпочивав на озерах, - їх більш ніж достатньо! Правда, не сам їх збирав – не вмію", - зізнався Кендзьор в інтерв’ю "КП в Украине".

Соціалістка Валентина Семенюк відпочивала у депутатському санаторії Нова Ореанда, що знаходиться на південному узбережжі Криму.

Після відпустки Лукаш розцвіла

Після відпустки Лукаш розцвіла...

А інший час, каже, провела "у мами на картоплі". Але картоплю вже звідти не везла.

А от у БЮТівця Андрія Шевченка був більш екзотичний відпочинок. Він був на Кубі.

"Я-то сувеніри колегам приготував, але кому саме - не скажу!", - попередив він. Подарунками для колег виявилися сигари різних сортів.

Ще депутат привіз дерев'яну статуетку у вигляді красивої жінки. "І ром, звичайно, – це ж смак Куби! А дружині подарував намисто з чорних коралів. Це на мене пісня так вплинула "привези мені коралове намисто". Ми її перед перельотом слухали", - розповів Шевченко.

Семенюк копала картоплю

...А Семенюк копала картоплю

Регіонал Віталій Хомутиннік, який до того в інтерв’ю ТаблоID розповідав, що планує покататися на яхті навколо грецьких островів, насправді побував у Хорватії.

Каже, привіз море вражень і мінімум сувенірів. "Колегам нічого не купував. Тому що фракція в нас велика, усіх не обдаруєш", - зізнається Хомутиннік.

Шевченко накупив на Кубі сигар

Шевченко привіз з Куби сигари і ром

А от з ще одним регіоналом - Володимиром Сівковичем – сталася майже анекдотична ситуація. У кулуарах Верховної Ради у вівторок лунало одне питання: "Почему Володька сбрил усы?"

Справа в тому, що Сівкович, відомий своїми вусами, раптом таки поголився. Журналісти не давали йому проходу, питали, що змусило його піти на такий крок – дружина, коханка чи жінки з фракції, яких колють його вуса при поцілунку?

'"Володька,

"Володька, ты зачем усы сбрил?"

"Та ні. Я 10 днів ловив рибу з друзями на Волзі. А в нас була домовленість – хто спіймає найбільшу рибу, мусить в себе щось зголити: волосся, бороду чи вуса. Я на звичайну карпову вудку спіймав величезного сома, у якому було 72 кілограми ваги", - розповів Сівкович "Сегодня".

Трагедії через відсутність вус він не робить. Каже, дружині навіть подобається. "Місяць, може, походжу без вус", - додає "регіонал".

Крім Сівковича, свій стиль трохи підкорегував й комуніст Олександр Голуб, який ще нещодавно плавав у теплому Чорному морі. Тепер його зачіска має народну назву "їжачок".

Засуха

Засуха, напевно, під час відпустки підбирала гардероб

"Розумієте, зараз у моді донецький стиль. Ось я зараз навіть сорочку й краватку під піджак не надяг, а прийшов у чорній футболці", - жартує Голуб.

А Святослав Піскун, який відпочивав невідомо де, про сувеніри для колег і не думав. "От, тільки шишку привіз. На нозі. У теніс грав і набив", – розповів екс-генпрокурор.

'"Ой,

"Ой, кумоньки, що я вам розповім! Приїжджаю я якось на Гаїті..."

Ще більш цікавою виявилася відпустка соціаліста Сергія Чмиря. Спочатку він звозив свою дружину у Крим, а потім, вже без неї, поїхав на Мальдіви, де весь час присвятив підводному плаванню.

І не тільки. Виявляється, на Мальдівах Чмиря розважався з туземками. Каже, вони там гарні, але маленькі...

Після відпустки настрій Порошенка не покращився

Порошенко - Третьякову: "Щось я тебе в Монте-Карло не бачив"

Взагалі ж нардепи виглядали "на відмінно". Особливою засмагою виділявся Сергій Головатий, який так і не зізнався, де саме відпочивав.

Після скороченого робочого дня народні обранці "стройными рядами" потяглися до буфету. Там вони святкували день народження соціаліста Сергія Кузьменка, пили закарпатський коньяк, червоне вино та їли бутерброди з червоною рибою і докторською ковбасою, оливки і лимон.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів