На святі журналістів Порошенко зізнавався у коханні, а Тарасюк пив коньяк

5 вересня 2006, 16:04

Преса, дуже гучно написавши про те, як минуло 1 вересня для дітей сімейства Ющенків і Кінахів, якось зовсім забула освітити свято чад Петра Порошенка.

Виправити цю прикру помилку вирішив сам кум президента. Але обрав для цього не шкільне подвір’я, а ресторан.

Покалатавши у дзвоник на шкільній лінійці разом зі своїми "старшенькими", Порошенко відправився на день народження свого "молодшенького". Тобто до "5 каналу", який якраз святкував своє 3-річчя у ресторані "Фортеця".


'Порошенко

Порошенко зізнався у коханні своїй дружині. Фото "Бліка"

І справді, тут Порошенко явно почувався не просто власником каналу, а його батьком.

Торжество проходило у вигляді Козацької Ради. На вході – справжні козаки, хліб-сіль від дівчат у національних костюмах, пише "Блік".

Алкогольний асортимент був не тільки традиційним: поряд з горілкою наливали вино, коньяк і мартіні.

'Порошенко

Порошенко відвів дітей у школу. Фото "Газета по-киевски"

Першим "П'ятий" привітав міністр закордонних справ Борис Тарасюк і вручив керівництву подарункове видання поеми Шевченка "Гайдамаки". Привіт від президента передала його прес-секретарка Ірина Геращенко.

Петро Олексійович

Весь вечір Петро Олексійович провів у компанії Миколи Вересня. Фото "Телекритики"

Після цього почалося найцікавіше. Слово взяв Порошенко. І тут "Остапа понесло". У вітальному слові він чомусь вирішив розповісти про свою сім’ю.

Обнімаючи свою дружину, "батько-герой" (в Петра Олексійовича четверо дітей) спочатку повідав про своє одруження у 18 років. При цьому він не забув привселюдно зізнатися в коханні своїй другій половинці.

'Тарасюк

Тарасюк дарма часу не гаяв. "Ну, за П'ятий!" Фото "Бліка"

А потім пішло і про дітей...

"Сьогодні ми відвели двох дочок у перший клас. Старший син пішов на останній курс інституту. І тільки самий молодший, Міка, був дуже засмучений, що його в 4 роки ще не взяли в школу. Але він таки домігся свого – сьогодні сидів за партою і уявляв, що він вже в першому класі", - радів Порошенко.

'Бенюк

Бенюк тримався до останнього. Фото "Телекритики"

І лише згодом Петро Олексійович згадав, чого він прийшов до журналістів.

У подарунок "П’ятому" Порошенко приніс стародавню ікону Богоматері "Оранту" і... нового шефа-редактора. Ним став Олександр Народецький – колишній гендиректор української служби радіо "Свобода".

'Шевченко

Шевченко в колі старих друзів. Фото "Телекритики"

"Я думаю, що її крила ангелів будуть розпростерті над 5 каналом. Все добре, що починається з любов'ю. Все добре, що починається з Богом. Думаю, що з цього дня справи на 5 каналі підуть краще”, – промовив Петро Олексійович, піднімаючи бокал.

А тим часом Тарасюк і Богдан Бенюк попивали за "П'ятий" коньяк...

Але такий "релакс" у компанії Тарасюка не завадив Бенюку триматися у формі. Він привітав 5 канал із річницею, підняв чарочку і навіть цокався з усіма бажаючими, пише "Телекритика".

'Порошенку

Порошенку дістався ласий шматочок. Фото "Телекритики"

Крім Порошенка, Тарасюка і Геращенко, на святі були помічені Тарас Стецьків, Владислав Каськів, а також колишні працівники каналу: Роман Скрипін, Андрій Шевченко та Євген Глібовицький.

Свято закінчилося знову під знаком Порошенка. Він розрізав святковий торт і скуштував його перший шматочок.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів