Івченко дав ляпас... "Мерседесу"

4 вересня 2006, 10:29

"Я їжджу на останніх марках, починаючи від 92-го року. Тоді ще я працював в Івано-Франківську, і в Києві багато хто не знав, що таке "Мерседес". Змінювалось тільки те, що я кожні два роки міняв останню модель "Мерседесу". І так протягом останніх 15-ти років. І своїм традиціям я зраджувати не буду".

Автором цього ляпасу суспільству є Олексій Івченко, який у квітні 2006, тоді ще перебуваючи на посаді голови "Нафтогазу України", намагався пояснити придбання для себе за гроші державної компанії автомобіля вартістю понад 215 тисяч доларів.

Таку машину останньої моделі Івченко купив собі за гроші "Нафтогазу"

Після цього стався скандал, Ющенко змусив Івченка продати машину, а невдовзі гоноровий гуцул був звільнений з "Нафтогазу" через обрання депутатом.

Тепер Івченко не обтяжений керівництвом держкомпанією. І саме час йому було задовольнити власні примхи в любові до останніх моделей "Мерседесів". Але купити машину тепер уже за власні кошти, а не за нафтогазовські.

Тому TabloID вирішив поцікавитися, чи справді Івченко "не словом, а ділом" не зраджує традиції їздити на мерседесівських новинках.

Івченко виходить з штабу "Нашої України". Супер-мерседесу не видно

Івченко потрапив у об’єктив TabloID у п’ятницю під штабом "Нашої України". І побачене шокувало. Замість того, щоб сісти в "Мерседес" останньої моделі, Івченко забрався на заднє сидіння банального старого "мерса". В якому не факт, що навіть встановлені масажні крісла!

Машина, якою зараз користується Івченко. Це "Мерседес" S-500 у старому кузові

Мозок відмовився вірити, що Івченко передумав купувати нову машину тільки тому, що не зміг це зробити за чужий рахунок. А у вухах рефреном лунало: "Я їжджу на останніх марках, починаючи від 92-го року-ку-ку-ку..."

Колесні диски Івченка дають ключ до розгадки про його зв'язки з продавцями скандального "Мерседесу"

Єдине, чим вирізняється нинішній Мерседес Івченка серед банальних побратимів, які тисячами їздять по Києву – це колесними дисками. У Івченка вони – виробництва німецької фірми BBS.

Як з'ясував ТаbloID, поставками дисків BBS в Україну займається фірма... "Єврошина". Та сама, якою володіють родичі Івченка і, яка продала йому той самий скандальний нафтогазівський "Мерседес".

У п'ятницю під штабом "Нашої України". Зліва - "Мерседес" Івченка, справа - Олександра Третьякова. На відміну від Івченка, Третьяков не пошкодував грошей на Мерседес найостаннішої моделі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів