У центрі Києва юнак ледь не задушив дівчину

Середа, 2 серпня 2006, 14:29

Коли кореспондент TabloID після тяжкого робочого дня прямував з роботи, у провулку Станіславського, що в самому центрі Києва, біля театру Франка та секретаріату президента, перед його очима предстала дивовижна картина.

Годинник показував першу ночі, але на вулиці було світло, як вдень. Тротуар був перегороджений міліцією, а біля будинку "Київенерго" розгорталася сварка. Молодий хлопець з регулярністю раз на п’ять хвилин хапав за голову дівчину, кричав на неї, ледь не переходячи у бійку. Супроводжувалося все це вигуками незрозумілою мовою...

Це знімали... єгипетський блокбастер. Поки український кінематограф перебуває у занепаді, до Києва приїхали зірки екрану з Близького Сходу.

Розпорядники знімального майданчику розповіли кореспонденту TabloID, що фільм, зйомки якого відбуваються у Києві, називається "Заручник".

За сюжетом стрічки, головний герой Мустафа приїжджає в гості до іншого єгиптянина, який мешкає в Києві. Героїня фільму – це репортер єгипетської газети в Україні. Також є ще одна героїня, яка грає музикантку. Жанр всього цього – комедія.

Головний герой

"Це фільм про молодих людей, які поїхали за кордон, подорожують і потрапляють тут в різні історії", - розповіли єгипетські кінематографісти.

Вони підкреслили, що за сюжетом було важливо показати, що події розгортаються у Європі.

Головного героя Мустафу грає зірка єгипетського кіно, улюбленець жінок Ahmed Ezz.

Дві героїні фільму – це Yassmine Abd El Aziz, яка грає Ліну, та Noor, яка грає Сару.

Режисерка стрічки

Режисер стрічки – також відоме ім'я в кінематографі Близького Сходу Sandra Nashaat.

Продюсер фільму – один з найбільших у арабському світі "Oscar for Distributions and Theaters" – уже знімав у більшості європейських країн.

Тепер черга дійшла до України. І це не пов’язано з чутками про те, що ціни у нас нижчі (не дарма минулого року свій кліп у Києві знімала Наталі Імбруліа).

"Навпаки, у Єгипті можна зняти дешевше. Але нам важливо було показати іншу країну, яка мало відома в Єгипті", - сказав представник продюсера. "Дійство відбувається в Україні, оскільки ваша культура відрізняється від єгипетської і є цікавою для нас".


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів