Тимошенко стала найдорожчою лялькою

24 липня 2006, 13:54

Навіть якщо Юлія Тимошенко не стане прем’єром чи раптом піде з політики, у цьому житті вона не пропаде і з голоду не помре. Вона зможе заробляти чималі гроші на своєму імені.

Лялька Тимошенко.
Фото "Високого замку"

У неділю на відкритому аукціоні лялька з ім’ям Юля пішла з молотка за 19 000 євро. Щоправда, ці кошти Юлія Володимирівна покласти до власної кишені не зможе. Всі виручені гроші надійдуть на підтримку відомої у столиці приватної "Служби порятунку дітей", яка вже кілька років опікується безпритульниками.

Як вже писав ТаблоID, за правилами благодійної акції, відомі люди мали самі придумати вбрання для ляльок та вдягти їх, щоб потім продати не дешевше, ніж за 500 доларів.


Спочатку лялька Тимошенко перебувала в офісі Юлії Володимирівни, стояла у картонній коробці і чекала своєї подальшої долі, пише "Високий замок".

Лялька від Тимошенко, як і її господиня, одягнена в біле – національний костюм, на якому білими нитками на білому полотні зроблено мініатюрну мережку.

Проте ті, хто думає, що Юлія Володимирівна сама темними самотніми вечорами шила вбрання для свого іграшкового двійника, залишились розчарованими.

Сукню створила народна майстриня Теліженко за дуже короткий час (організатори надали учасникам аукціону всього тиждень на дизайнерські розробки для своїх ляльок).

Тимошенко зробила найдорожчу ляльку. Фото з сайту БЮТ

Тимошенко зробила найдорожчу ляльку. Фото з сайту БЮТ

Лялька Тимошенко “їздила” на примірку свого вбрання до народної майстрині аж на Черкащину. І недарма, бо саме вона виявилася найдорожчою.

Трохи менше, а саме 13 000 євро, заплатили за ляльку Катерини Ющенко. За 1000 євро купили ляльку соратника Тимошенко Миколи Томенка.

В цілому організаторам конкурсу вдалося зібрати понад 37 000 євро.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів