На день народження сину Януковича дарували Біблію, голубів, картини і душу

18 липня 2006, 15:03

Віктор Янукович-молодший – один з найбажаніших наречених країни. У неділю йому виповнилося 25 років. Але замість відповіді на питання про наречену він лише червоніє...

Свою круглу дату Віктор Вікторович святкував одразу у двох місцях – спочатку у сімейному колі на дачі свого батька під Урзуфом на Азовському морі, а потім у Києві у ресторані "Чорне море" на вулиці Лейпцизькій, біля "Царського села".


'Янукович-молодший

Янукович-молодший червоніє, коли його питають про дівчину. Фото "Сегодня"

Як пишуть журналісти "Сегодня", які потрапили на свято, на ньому подавали червоні та білі сухі вина, горілку, гусину грудку, камбалу, сир моццареллу, свинину і смажену картоплю. Для гостей, яких набралося близько 50, співав Валерій Малишев.

Серед гостей – в основному соратники новоспеченого депутата по фракції. "Регіонали" швидко заповнили паркувальний майданчик перед рестораном своїми "Мерседесами". Усі з букетами квітів і подарунками.

Найекзотичнішим виглядав букет Тетяни Засухи. Правда, вона так і не зізналася, з яких квітів він зроблений. На питання про те, що вона бажатиме Януковичу-молодшому, Засуха лаконічно відповіла: "Те саме, що й своїй дитині". Ще вона зізналася, що збирається пити гіркий кампарі на основі ароматичних трав і цитрусових.

А от депутатка Бахтєєва, яка приїхала разом з ще одним "регіоналом" Бондиком, готова подарувати Віті свою душу.

'Засуха

Засуха і сама не знає, що за екзотичні квіти принесла сину
Януковича. Фото "Сегодня"

Один з найкращих друзів сина Януковича Віталій Хомутинник здивував присутніх своїм зовнішнім виглядом. Він був одягнений... у спортивний костюм "Адідас". Виявляється, Хомутинник приїхав на свято свого друга прямо з поля бою. Цього дня він ганяв м’яча з мешканцями наметового містечка "Пори" і просто не встиг перевдягнутися.

Сам же Віктор Вікторович був у світлих брюках і сорочці навипуск. Дізнавшись від журналістів, що його називають одним з найбажаніших наречених країни, Янукович-молодший геть розхвилювався: "Ой, я не хотів би брати участь у таких рейтингах".

Попри сором’язливість, журналістам все ж таки вдалося розговорити Вітю:

- Яке в тебе найулюбленіше жіноче ім’я?

- Марія. Маша. Я обов’язково так назву свою дочку. Це на честь моєї улюбленої бабусі Марії Карпівни.

- А якщо хлопчик? Напевно, Віктор?

- Ні. Тут я обов’язково пораджусь зі своєю другою половиною.

'Хомутинник

Хомутинник: з футболу - у ресторан. Фото "Сегодня"

На питання, що він питиме на своєму святі, Янукович-молодший зізнався, що серед алкогольних напоїв надає перевагу лише сухим винам і пиву. Ще він дуже любить сам готувати – робить для друзів шашлики і барбекю на природі.

Увесь вечір іменинник приймав подарунки. Батько із братом подарували йому "Біблію" у шкіряному плетінні і тисненням золотом. Мати – дві статуетки з зображенням голуба і голубки.

'Віті

Віті подарували апарат, що їздить
по землі, літає в повітрі і плаває у воді.
Фото "Сегодня"

Ринат Ахметов подарував молодшому Януковичу старовинну картину, авторство якої Вітя не зміг згадати.

А ще частина депутатів-"регіоналів" зробили імениннику спільний подарунок, для чого скинулися по 100 гривень.

"Враховуючи його любов до техніки, ми подарували йому те, що пересувається по землі, по воді і по повітрю", - розповів депутат Бондик, так і не розколовшись, що це за диво-апарат.

З подарунком Хомутинника вийшла така сама історія. Він залишився таємницею. Але депутат таки показав крізь куртку коробку, натякаючи, що в ній мобільний телефон.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів