Кличка лишили без трусів

14 липня 2006, 13:46

Чемпіонат світу з футболу закінчився не тільки скандальним видаленням капітана французької збірної Зінедіна Зідана, але і тим, що українського боксера Віталія Кличка залишили без трусів.

Зокрема, у рамках ЧС під егідою ФІФА був проведений благодійний аукціон з вечерею.


На аукціоні в Берліні були виставлені труси Віталія Кличка, в яких він боксував у бою за титул Чемпіона світу проти Ларі Дональда.

Початкова ставка лота складала 500 євро, а пішли вони аж за 9 тисяч євро. Фартові труси Кличка придбав німецький промисловець, заплативши за них майже у 20 разів дорожче від заявленої спочатку ціни.

У благодійному аукціоні брали участь імениті спортсмени з усього світу - легенда британського футболу сер Боббі Чарльстон, тенісист Борис Беккер, олімпійський чемпіон з легкої атлетики Едвін Мозес та інші.

Також на гала-вечері був помічений відомий бразильський письменник Пауло Коельо.

У ході реалізації всіх лотів було зібрано більше 70 тисячі євро. Усі зібрані під час аукціону кошти підуть на благодійну програму, яку курує ФІФА - "Розвиток вуличного футболу".

Зокрема, на розвиток футбольних майданчиків у країнах, де немає елементарних умов для розвитку спорту - країнах Південно-Східної Азії, Африці, Індії.

За словами самого Кличка, він переживає подвійні почуття: "З одного боку, мені дуже приємно робити таку благу справу. З іншого боку, відчуваєш сум за Україну, де ще не вміють реалізовувати подібні благодійні проекти".

При цьому він пообіцяв "використовувати накопичений тут досвід в Україні". "Сподіваюся, незабаром такі програми з'являться й у нас", - додав він.

TabloID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів