Червоненко тренував водіїв Ющенка

13 липня 2006, 16:44

Президент Віктор Ющенко дуже любить водити машину сам. Цим він дуже турбує свою охорону. Попри їхні зауваження, він іноді може приїхати на роботу на своєму автомобілі.

Однак, за словами заступниці прес-секретаря президента Лариси Мудрак, останнім часом він дуже зайнятий.


Ющенко за улюбленою справою - керуванням машини

Тому, на радість охорони, його возять водії, натреновані нинішнім губернатором Запоріжжя, професійним гонщиком і майстром спорту міжнародного класу Євгеном Червоненком, пише газета "Сегодня".

Майстер спорту Євген Червоненко теж за улюбленою справою...

За його словами, у президента є чотири водії. Він виховував їх сам, ще працюючи в концерні "Орлан". "Вони зі мною намучились. Але я довів їхню майстерність до рівня кандидата в майстри спорту", - розповів він.

Однак це не єдине, що Червоненку вдалося виховати у нинішніх водіях президента. Він навчив їх зберігати самовладання в будь-яких ситуаціях.

Серед різних машин він почувається, як риба у воді

За словами Червоненка, важливо, щоб водії вміли тримати язика за зубами. На його думку, водій не повинен нікому передавати конфіденційну інформацію, яку він почув у машині.

Третя якість, необхідна водієві – це порядність. За його словами, потрібно, щоб водій завжди міг захистити і надати допомогу своєму шефові.

Червоненко також розповів, що іноді і сам возив нинішнього президента. "Я був за кермом виключно у ті моменти, коли в автомобілі відбувалися конфіденційні розмови".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів