Порошенко сховав обручку в сейфі. А Джемільов - у КДБ

5 липня 2006, 11:15

Деякі чоловіки вважають, що обручки їм не личать. Деякі не хочуть їх одягати, щоб це не заважало спілкуванню з іншими жінками.

Виявилось, що деякі одружені депутати також не носять обручки. Однак у них зовсім інші причини.

Так, "регіонал" музикант Ян Табачник, чоловік співачки Тетяни Нєдєльської, носив обручку лише після весілля до першого свого концерту, пише газета Сегодня.


"У мене просто пальці затікають", - зазначив він і додав, що розтягувати свою обручку він не хоче.

"Але коли ми з Тетяною йдемо в гості, я її одягаю", - водночас додав він.

А ось депутата від "Нашої України" Мустафу Джемільова без обручки залишило радянське КДБ ще в 1980 році. За його словами, тоді при обшуку відібрали годинник, гроші і багато чого іншого.

"До протоколу записали, що вилучається каблучка з жовтого металу. Я їх просив записати, що вона з золота, але мене не послухали. Мені намагалися після звільнення повернути каблучку з латуні, але я відмовився", - розповів він.

Чомусь до сейфу поклав свою обручку інший нашоукраїнець Петро Порошенко. "Я нову не купив, а стара лежить в сейфі", - зазначив він.

Права рука Порошенка вільна від обручки

Однак він категорично спростував, що без обручки на пальці він може "ходити наліво". "Всі знають, що у мене дружина, з якою я живу більше 20 років, і четверо дітей", - наголосив він.

А ось соратник Юлії Тимошенко Олександр Турчинов вважає, що в подружжі вважлива не обручка, а кохання. У нього ці почуття до своєї дружини Анни незмінні вже протягом 15 років.

Баптист Турчинов кохає свою дружину і без обручки

Баптист Турчинов кохає свою дружину і без обручки

"Якщо кохання немає, то хоч 10 обручками обвішайся – не допоможе", - впевнений депутат. Він також додав, що у прихожан баптистської церкви взагалі не прийнято зраджувати дружин.

А ось депутат-соціаліст Валентина Семенюк вважає, що всі одружені мають носити обручки обов’язково, а інакше це дає підстави для підозр. "А не носять вони їх, щоб мати можливість заводити собі коханок і безперешкодно ходити наліво", - вважає вона.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів