Дружина Шовковського має ювелірний магазин і шиє одяг для чоловіка

30 червня 2006, 11:55

Дружину воротаря збірної України Олександра Шовковського знає, мабуть, уже вся Україна. Завдяки рекламі, в якій Ольга Альонова кидає в Сашка горщиками, чайниками та іншим приладдям, вона стала не менш відомою за свого чоловіка.

Зараз "зіркова" пара перебуває у Німеччині. Шовковський готується до наступного матчу з італійцями, Ольга – не спить ночами і морально підтримує свого чоловіка.


Дружина Шовковського - відома модель. Фото з офіційного сайту Шовковського

Дружина Шовковського - відома модель. Фото з офіційного сайту Шовковського

Вона каже, що перед матчем "Україна - Швейцарія" через хвилювання всім "спалося погано", а от їй наснився гарний сон. "Там були певні світлі символи, які передвіщали щось добре", - розповіла Ольга "Сегодня".

Ольга і Саша - завжди разом. Фото з офіційного сайту Шовковського

Ольга і Саша - завжди разом. Фото з офіційного сайту Шовковського

Того разу Україна виграла. Тож треба молитися, щоб дружині Шовковського наснилося й цього разу щось хороше...

Подружжя Шовковських вже 5 років разом. Фото з офіційного сайту Шовковського

Як же вболіває дружина Шовковського? "І кричу, і серце завмирає. Хвилююся, словом, що й говорити! Хоча й з усіх сил намагаюся себе стримувати", - зізнається вболівальниця.

Шовковський до всього ще й непоганий дайвер. Фото з офіційного сайту Шовковського

Ще Ольга раніше думала, що вболівати за свого Сашка їй легше на стадіоні. Мовляв, "енергія великої кількості людей навколо дає можливість легко почуватися". Але під час останнього матчу дружині Шовковського було нелегко.

'Олена

Ольга разом з іншими дружинами
збірної України знялася для фотосесії.
Фото "Сегодня"

"Коли я зрозуміла, що основний час закінчився і хлопцям дадуть додатковий час, який минає дуже швидко, тут у мене в душі зачаївся страх. Коли ж настав час пенальті, я побачила, що в Саші прокинулася справжня спортивна злість, це було в його очах", - розповіла Ольга.

Після цього вона заспокоїлася. "І взагалі, у грі зі Швейцарією Саша виглядав дуже добре. У смислі спортивної кондиції", - додає дружина українського воротаря.

Ольга і Сашко – завжди разом, хоча й не завжди фізично. "Можна бути у кроці одне від одного, і не бути поряд. А можна навпаки – через кілометри відчувати, що ти поруч. Для нас "поруч" – дуже умовне поняття. Як і слово "повинен". Є взаємоповага. Замість "повинен" Саша каже: "Як ми вчинимо?", - розповідає Ольга.

Попри таку взаємоповагу та любов одне до одного дружина все ж таки трохи ревнує свого чоловіка "у залежності від ситуації".

"Але я не хочу під час чемпіонату навіть думати про таке конфліктне почуття як ревнощі. Це дуже особисте...", - зізнається Ольга.

'Щасливе

Щасливе Подружжя. Фото "Сегодня"

Подружжя Шовковських разом вже п’ять років. Познайомились у 2001 на День незалежності завдяки друзям. "Це була абсолютно випадкова ситуація, незаплановане знайомство, яке перевернуло все його і моє життя", - розповіла дівчина.

Ольга називає залицяння Сашка до неї "хімічним процесом". "Коли людина зустрічає свою половину – вона одразу розуміє. Свої почуття важко пояснити словами. Наша зустріч просто визначила щось на довгі роки. З тих пір, як ми побачили одне одного, ми не хотіли розставатися", - каже Ольга.

У Києві дружина Шовковського була давно відома як світська левиця. Вона – колишня модель, яка спочатку володіла мережею ювелірних магазинів "Van Cleef&Arpels" і "Piaget", а тепер "DSFURS".

Ольга – відомий в Україні модельєр. На одному з її останніх показів Шовковський дефілював по подіуму як модель в одязі дружини.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів