Як Ющенко Кучму дратував

27 червня 2006, 20:19

Екс-спікер Володимир Литвин обживає кабінет віце-президента Національної академії наук України. Тепер він може собі дозволити як історик оцінити зі сторони ті роки, коли він був в політиці.

Зокрема, Литвин згадав, що питання про призначення тодішнього голови Нацбанку Віктора Ющенка на посаду прем’єра відбулося на дачі Олександра Волкова, який в ті часи був неформальним лідером більшості.

"Туди прийшов Леонід Данилович, я. Спілкувалися цілу ніч. А зранку президент Леонід Кучма поїхав на Монетний двір Нацбанку, де оголосив, що запропонує кандидатуру Ющенка на затвердження парламенту. Віктор Андрійович сказав, що не може відмовитися... Але це я тезисно розповідаю, без усяких деталей", - розповів Литвин.


Колись вони стояли пліч-о-пліч

"Так що в мене дуже гарні були відносини з Віктором Андрійовичем", - додав Литвин, пише газета "Факти".

Водночас Литвин розповів, що звичка нинішнього президента запізнюватись була й раніше.

"Коли я був головою адміністрації президента, а він - прем'єром, мені не раз доводилося його захищати, бо Віктор Андрійович тоді дуже часто спізнювався. Цього Кучма не міг терпіти в інших і ніколи собі не дозволяв!"

"Віктор Андрійович міг забути про нараду, а потім прийти години через дві і робити вид, що нічого не відбулося. Це заводило Леоніда Даниловича! Тим більше йому стали підказувати, що Ющенко - конкурент тощо", - розповів Литвин.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів