Син Луценка став гангстером, а доньку Івченка нагородили золотом

26 червня 2006, 12:15

Цими вихідними головний міліціонер України Юрій Луценко та найскандальніший любитель дорогих машин Олексій Івченко мали нагоду пишатися своїми дітьми.

Вони не просто вступили у доросле життя, але й спростували відому думку про те, що природа відпочиває на дітях відомих батьків.

Саша Луценко більше не учень 117 гімназії імені Лесі Українки. Він – випускник, відзначений срібною медаллю.


Івченко з донькою. Фото "Сегодня"

Донці Івченка поталанило більше. Вона тільки-но закінчила київський ліцей міжнародних відносин із золотою медаллю. До речі, зі 118 цьогорічних випускників медалістами стали аж 37.

Випускний святкували у Будинку офіцерів. Батьки дівчинки - Олексій Григорович, дружина та старша сестра - сиділи у четвертому ряду "для гостей".

Він похвалився, що своїх дочок виховує у строгості, тому, каже, і старша, і молодша закінчили школу із "золотом".

Свідченням цього, мабуть, є те, що за весь час навчання доньки у ліцеї батько з’являвся там всього двічі – на перший та останній дзвоник. Про цю подію, до речі, ТаблоID вже писав.

Донька ж Івченка розповідала, що заробила медаль сама, без допомоги тата, і навіть сама вступила до Київського національного економічного університету, відомий у народі як "нархоз".

Куди цікавішим був випускний у молодшого Луценка, пише "Сегодня".

Офіційна частина проходила в конференц-холі "Президент-готелю "Київський". Вартість оренди такого приміщення, за словами працівників, коштує 700 гривень на годину.

У ліцеї сина Луценка було лише три золоті медалі і одна срібна, яка йому і дісталася. За нею йому довелося "зганяти" на сцену, після чого всі змогли роздивитися костюм Сашка.

Одягнений він був "під батька": туфлі з довгим носком, світло-сірий костюм у вертикальну білу смужку і яскрава рожева краватка. У Луценка-батька усе було майже те саме, але кольори яскравіші: темно-сірий костюм з тою самою білою вертикальною смужкою та червона краватка.

Під час вручення медалі класний керівник повісила Сашку на шию жовто-блакитний мотузок із срібною медаллю. Це, втім, не викликало жодних емоцій у батька, який спостерігав за дійством із залу.

Молодший Луценко - справжній гангстер. Фото "Сегодня"

Луценку пощастило – його син не лише медаліст, але й активний учасник самодіяльності. Сашко "відзначився" – зіграв на шкільному випускному аж дві ролі – відеооператора та ... гангстера.

У ролі бандита син Луценка виглядав досить переконливо – спочатку "тримав пістолет", потім склав пальці й імітував "розстріл" людей.

Як зізналися однокласники, Саша і справді непогано стріляє у тирі. А ще він "дуже хороший". Дівчинка Аліна з паралельного класу каже, що Сашко "купує пиріжки у їдальні за просто так". "Навіть коли на Петрівці зустріла його якось, так він запропонував купити разом книжки", - каже вона.

А тим часом випускний продовжувався. У ресторані до двох годин ночі грала жива музика, а дітей охороняли "бритоголові шкафи".

Час від часу молоді люди виходили на вулицю "освіжитись". Сашко Луценко ходив, обійнявшись із якоюсь дівчиною у сукні з тканини, що переливалася.

"Вони мило воркували про щось, а потім поверталися до готелю. Тобто намагалися показати, що вони не просто друзі", - пише "Сегодня".

Сину Луценка явно весело.
Фото "Сегодня"

Але молодший Луценко не хотів видавати таємницю. "Тільки не пишіть, що це моя дівчина", - попросив він журналістів.

Після ресторану гулянка не закінчилася. Молодих людей організовано повезли в один з нічних клубів на Бессарабці – "Галерею", де склянка води коштує 15 гривень.

А ще спеціально для випускників найняли 4 стриптизерів.

"У нас виходи були по три рази, за які нам заплатили по 70 доларів. Правда, ми стриптиз не танцювали, були просто підтанцьовкою, але чомусь їм наш виступ не сподобався, я не знаю", - розповів один зі стриптизерів.

Виявляється, випускники були незадоволені музикою і відсутністю алкогольних напоїв.

"Музика – жахлива! Танцювати під це неможливо! Та й алкогольних напоїв у нас немає – заборонили. Замість них дають якийсь "Ред Бул", - обурювався однокласник Луценка-молодшого Костя.

Що ж до майбутнього сина головного міліціонера, то він "піде своїми стопами", а не батьковими. У цьому запевнив сам Луценко.

"Саша, як і я, любить історію, комп’ютери, душевні розмови і ненавидить п’яні компанії. Що стосується вибору ВУЗу, то це буде інститут телекомунікацій", - розповів він.

Луценко-молодший "розстріляв" усіх. Фото "Сегодня"

На питання, чи ходив Луценко на батьківські збори, він відповів цілком серйозно: "Ви знаєте, я тільки сьогодні дізнався, що Саша весь час вчився в 11-В".

До речі, у цих словах міністра є як мінімум дві брехні: по-перше його син вчився в 11-Б, а по-друге, Луценко не міг не знати, що його син випускник, оскільки був на його останньому дзвонику місяць тому.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів