Янукович-молодший виявився санітаром

22 червня 2006, 13:49

Деякі українські депутати у вільний від політичних баталій час полюбляють постріляти. Це заняття може об'єднати найзавзятіших ідеологічних ворогів.

Наприклад депутати від Блоку Юлії Тимошенко Таріел Васадзе та браття Буряки разом із "регіоналом" Віталієм Хомутинником взяли в оренду ліс під Києвом, щоб організувати мисливське господарство. Сюди іноді заїжджає і есдек та перший президент України Леонід Кравчук.


А як би зараз можна було постріляти...

Сам Васадзе виявився мисливцем зі стажем. Любить полювати на усі види тварин, але важливо, що б це відбувалось в Україні. Трофеї Васадзе не колекціонує.

Не весь же час в кабінеті сидіти. Теріел Васадзе зліва

У його колекції зброї менше 10 стволів. Він надає перевагу німецькій зброї марок Merkel і Blazer. Васадзе удається виїхати на полювання три-чотири разу за рік.

Депутат і банкір Сергій Буряк зізнався, що не хворіє на полювання, а любить виїжджати в орендований ліс із родиною подихати свіжим повітрям, половити рибу. Буряк надає перевагу німецькій зброї Krikov.

Кравчук — мисливець з 25-річним стажем. Він надає перевагу марці Merkel. На полювання виїжджає близько восьми разів на рік.

Хай вони там в Раді сваряться, а я тепер можу і постріляти

"Полювання — це емоційне заняття. Полюю, коли стоїть гарна погода. Милуюся природою, спостерігаю за тваринами, їхніми звичками. Трофеї як м'ясо мене не цікавлять", — говорить він. Однак у Кравчука є правило – в лося не стріляти.

Полював у Монголії на вовка на коні, що не боїться вовка, з кавалерійським карабіном. Застрелив одного. У Румунії полював на зайця. В Україні — у Карпатах, Київській, Чернігівській, Полтавській, Рівненській областях. Часто полює із сином Олександром, колишнім депутатом Олександром Кузьмуком і Таріелом Васадзе.

Однопартієць Кравчука Нестор Шуфрич також полюбляє мисливство, однак востаннє займався цим аж 1,5 роки тому, бо потім не було часу.

У Шуфрича тепер теж багато часу. І на квіти, і на мисливство знайдеться...

А тоді полювання не увінчалося успіхом. Шуфрич довго вистежував оленя, але він пішов так високо в гори, що не вистачило денного часу, щоб йти за ним. У компанію Шуфрич завжди бере друзів дитинства. Надає перевагу німецькій зброї марки Blazer.

Соціаліст Йосип Вінський останній раз був на полюванні півроку тому, 31 грудня, на закритті мисливського сезону. Убив трьох кабанів.

Любить полювати як на звірів, так і на птахів: говорить, що кожне полювання по-своєму гарне. За кордоном не полював ніколи — тільки в Україні. Бував у легендарному мисливському маєтку Бакая "Трахтомиров". Зі зброї має лише дві рушниці і два карабіни: італійської марки Binelli і Тульського збройового заводу. Полює тільки зі старими інститутськими друзями.

А ось Віктор Янукович-молодший полювання не полюбляє і каже, що це відійшло у минуле.

Тут і не допомогла дружба із Хомутинником. Полював на усі види тварин. Зараз іноді їздить на санітарний відстріл вовка. Але зброя подобається. Віддає перевагу італійській і німецькій марок Browning і Binelli. У мисливському угідді Хомутинника він ще не бував, але як тільки з'явиться вільний час, говорить, що з задоволенням з'їздить.

За матеріалами газети Дело

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів