Руслана ледь не вийшла на поле у складі збірної України

20 червня 2006, 13:52

Готель "Ібіс" біля "Фан-Фесту" у Гамбурзі, довговолоса дівчина з прапором, обмотаним навколо талії, коротких джинсових шортах і жовтій футболці збірної України.

Звичайно ж це... Руслана. Не думайте, що підтримувати Україну співачка поїхала у своєму новому образі "дівчини з майбутнього". Її волосся, як і раніше, темне.


"У нас на "Фан-фесті" два концерти – зараз і після гри", - розповіла Руслана в інтерв'ю газеті "Сегодня" у понеділок напередодні матчу України із Саудівською Аравією.

"Безумовно, ми будемо і на самому матчі. Ви ж бачите, форма вже на нас. Як затягнемо "Гей-гея-гей!!!". У нас ще рупор є, купа прапорів, синьо-жовтих стрічечок. Стоп! А ще ж барабан – теж із собою треба взяти!", - заявила "дикунка".

Виявилося, що її місця знаходяться "десь у VIP-ложі". На зауваження, що там їй не дадуть кричати, Руслана заявила: "А хто буде запитувати! А якщо наші хлопці, спаси Боже, пропустять м'яч, ми на поле вибіжимо – виручати Україну".

Про тренера збірної України Олега Блохіна співачка сказала, що він "чудесна людина, фантастична, найгідніший тренер для збірної".

"Я дуже забобонна, але, думаю, команда виграє сьогодні. Нікуди вона не дінеться. Подивитеся, під нашими поглядами футболісти збірної України будуть бігати, як ошпарені", - заявила Руслана. Як виявилося, вона не помилилася :)

На питання, чи не збирається вона, як Святослав Вакарчук, сісти за коментаторський пульт, співачка сказала, що "їй такого щастя не треба".

"До речі, Вакарчук, напевно, корону на голову надягнув, він мені не відписується! Напишіть у газеті, що ми йому дзвонимо-дзвонимо, а він трубу не бере", - додала "дикунка".

Отже, у понеділок, 19 червня, Україна одержала свою першу перемогу на першому в її історії Чемпіонаті світу з футболу з рахунком 4:0! Так тримати! Україна вперед!

Фото з сайтів Руслани, Океану Ельзи, FIFAworldcup та "Нашої України"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів