Після шпагату перед Путіним Хакамада написала про SEX у політиці

6 червня 2006, 20:25

"Секс допомагає завжди! І чоловікам, і жінкам, тому не забувайте ним займатися – й у вас все буде добре", - так Ірина Хакамада представила у Києві свою книжку про "SEX у великій політиці".

У Росії туалетів Тимошенко не зрозуміли б, там можна змінити тільки окуляри

Ірина Хакамада вкотре наголосила, що в назві її книги слово SEX означає стать, але минулої п'ятниці журналісти не хотіли злазити із двозначності, і політик вирішила їм не заважати.


"Звід правил" з виживання у російському політикумі з'явився на столичних прилавках іще раніше, однак Хакамаду запросили особисто презентувати книгу у Києві.

У Києві від SEXу не було відбою

Однією з обов'язкових умов акредитації на подію була вимога зазначити у матеріалі, що організатором презентації у Києві виступив Громадський актив Києва.

Насправді, у книзі сексу виявилося менше, ніж на зустрічі із журналістами. Однак, як зізналася Хакамада, коли видавці почули назву, яку вона придумала, одразу запропонували збільшити тираж утричі.

Отож, коли на презентації Хакамаду спитали, чи вірний вислів, що "найпристрасніший секс у влади – секс із власним народом", вона розсміялася, зауваживши, що "у сексі завжди є дві сторони, і обидві отримують задоволення".

"Мені здається, що стосунки влади і народу скоріш схожі на силування, тому що друга сторона відчуває не задоволення, а те, що її точно хтось десь зґвалтував. Я маю на увазі народ", - додала Хакамада.

У своїй книзі політик розкрила кілька схем "казнокрадства", поділилася вмінням ворожити на обіймах й поцілунках можновладців і розповіла, як стати нижче й без того невисокого Путіна, при цьому не згинаючись у поясі.

"Підійшла до гаранта і завмерла: я ж на шпильках! І тут мої ноги самі по собі роз'їхалися ледь не в шпагат, одне коліно зігнулося, друге витягнулося, і я на очах у враженої публіки (не прогнувшись) зрівнялася зростом з ВВП!", - пише Хакамада.

Однак, незважаючи на те, що російський політик вже нібито в ідеалі освоїла невербальну мову Кремля, синхронний переклад якої подала у книзі, вона заявила, що вирішила залишити політику. При цьому зауважила, що й у бізнес не повернеться: "Я йду завжди один раз".

Звинувативши російських політиків в асексуальності, Хакамада навіть поза цією справою не збирається втрачати свої форми.

Щоб добре виглядати (і, певно, підтримувати бойовий дух), Ірина Муцуовна займається фітнесом і бігає по 7 кілометрів. Тепер у неї буде час і для того, щоб написати не одну книжку.

Після одкровень Хакамади скаладається враження, що російському нащадку самураїв було б легше пробивати собі дорогу серед українських політиків.

Але тут вже є свій "останній самурай у спідниці" - Юлія Тимошенко, у якої хай і немає самурайського меча, проте є коса.

Цікаво, що довше - меч Хакамади чи коса Тимошенко?

Ірина Муцуовна вважає, що Тимошенко (незважаючи на те, що вона вся "у рюшах") вміє класти на лопатки не гірше за чоловіків.

Вдаватись у ширші коментарі щодо "газової принцеси" Хакамада відмовилася. Але ходять чутки, що вона захоплюється Тимошенко.

Можливо, і Юлії Володимирівні слід дечому повчитись у своєї північної сусідки – наприклад, виваженості і вмінню подивитись на ситуацію з далекої перспективи?

Tablo ID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів