Повалій продає свій BMW за $85 тисяч

24 травня 2006, 19:51

Таїсія Повалий любить шикарні машини. Більше того, вона, напевно, належить до тих жінок, які підбирають автомобілі до свого гардеробу.

Принаймні таке враження складається від повідомлення про те, що Тая напередодні літнього сезону вирішила оновити свій автопарк.

На продаж виставлено особистий, чорний BMW 735 Long співачки з "повним фаршем", на якому Повалій каталася два роки.


'Такої

Такої машини хоче позбавитися Повалій. Фото "Бліка"

Вартість свого чотириколісного друга Тая оцінила у $85 тисяч.

Пристрасть до дорогих авто в Повалій не нова. Якось її чоловік Ігор Ліхута зізнався, що подружжя володіє цілим автопарком. Є в них машини на різні пори року.

На Мерседесі 220-кузов с-класу зіркове подружжя катається тільки влітку. А взимку Повалій пересідає на іншу машину - "Ауді-8. Лонг".

"Мені подобається, як жінка виглядає за кермом, особливо в кабріолеті", - каже "зірка", але зізнається, що за кермо ніколи не сяде.

Виявляється, співачці з дитинства відбили бажання до керування автомобілем.

"Батько був водієм. Колись у дитинстві він мене посадив за кермо, ми їхали з гостей, батько трохи випив, мені було 5 або 6 років, я сиділа і нервово дивилася на дорогу. Батько запитав: "Ти що, мені не довіряєш?" і посадив мене на коліна, дав мені в руки кермо і ми поїхали по трасі до Білої Церкви", - розповіла Повалій.

Після цього у співачки був такий шок, що вона зареклася на все життя сідати за кермо. "Батько був гарним водієм, але страх у мене залишився на все життя, і я ніколи не сяду за кермо. Ніколи", - повторює вона.

Тепер подружжя усюди їздить з водієм. І не з простим, а колишнім КДБістом.

"У нас дуже гарний водій, він закінчив Московську школу КДБ, возив командуючого генштабу збройних сил СРСР, а коли закінчив службу і повернувся до Києва, почав працювати в нас. Дуже мовчазний хлопець Олег, військова людина, яка каже: "Есть! Зрозумів вас. Есть!", - розповідає Таїн чоловік.

За матеріалами газети "Блік"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів