Пацюка Юлю і коня Ющенка буде мирити мавпа Мороз

17 травня 2006, 14:54

Якщо звернутися до неба, а точніше до зірок, і поглянути на знаки зодіака та роки, в які народилися українські політики, багато чого у їхній поведінці стає зрозумілим. І зовсім не треба бути астрологом, щоб спрогнозувати їхні дії у майбутньому.

Ющенко - кінь, який не ходить з усім табуном

Ющенко - кінь, який не ходить з усім табуном

Уся країна завмерла в очікуванні коаліції, а точніше об’єднання Ющенка з Тимошенко. Але скажіть, будь ласка, як може пацюк, яким, вибачте, є Тимошенко, порозумітися з конем, перепрошую, Ющенком? Виявляється, може. Якщо до процесу залучити мавпу Мороза.

І це зовсім не жарти, бо за східним календарем Тимошенко народилася у рік пацюка, Ющенко – коня, а Мороз – мавпи.


Отже, Ющенко народився 23 лютого, тобто за східним гороскопом у рік коня під знаком Риби.

Згідно з гороскопом, це досить незвичайна комбінація, що змушує сприймати цього коня як такого, що відбився від табуна.

Тимошенко - ризиковий, сексуальний пацюк

Тимошенко - ризиковий, сексуальний пацюк

У відносинах з колективом цей кінь, в основному, воліє плисти за течією, однак завжди чекає того повороту, де можна було б звернути без зусиль і поплисти своєю дорогою. Це індивід, який працює поза колективом, здатний працювати довго, але не завжди ефективно.

Такій людині дарована хоробра душа, тонке сприйняття настроїв, бажань інших людей, однак, йти на поводі в когось він не готовий.

Тимошенко народилася 27 листопада, тобто за східним гороскопом у рік пацюка під знаком Стрільця.

З гороскопу випливає, що вона смілива, чарівна, розумна, знає багато способів виходу з різних критичних ситуацій і готова допомогти в цьому іншим.

Вона використовує свій розум і хитрість для того, щоб зробити необхідні запаси, створити потрібне оточення, навіть якщо це поєднано з ризиком. Любить бути в центрі уваги. Її сексуальність досить висока, однак почуття поверхові.

Мороз - мавпа, якій залишився один крок до людини

Мороз - мавпа, якій залишився один крок до людини

Мороз народився 29 лютого, тобто за східним гороскопом у рік мавпи під знаком Риби.

Такій Мавпі залишилася лише одна сходинка, щоб перетворитися на людину. У неї високі інтелектуальні здібності, вона легко навчається і тому може робити своєму оточенню масу дрібних послуг. Це дуже гарний комерсант, що поєднує вся і всіх, не без вигоди для себе.

Віктор Янукович народився 9 липня, тобто за східним гороскопом у рік тигра під знаком Раку.

Це тигр, схожий на пуму, яку можна приручити. Він любить погрітися у вогника і без особливих зусиль одержати свою порцію м'яса.

'Янукович

Янукович насправді - "рожеве і пухнасте" тигриня

У ділових відносинах і партнерстві такі люди досить своєрідні: на них важко покладатися, але можна використовувати як представника фірми або посередника.

Петро Симоненко народився 1 серпня, тобто за східним гороскопом у рік дракона під знаком лева.

Зустріч з такою людиною часто кардинально змінює долі інших людей. Він завжди виконує більше роботи, ніж потрібно, але здатний на ще більше. Може одночасно мати кілька родин і робити царські подарунки, оскільки має багато грошей, дістаючи їх невідомо звідки.

Але найцікавішим є те, хто з ким з цих персонажів має найбільше точок перетину.

Симоненко - дракон, який дістає гроші невідомо звідки

Симоненко - дракон, який дістає гроші невідомо звідки

Пацюк (Юля), наприклад, відмінно поєднується з мавпою (Мороз). Обидва вони за східним гороскопом належать до одного трикутника духовного споріднення – трикутника Творців.

Однак, згідно з тим самим східним гороскопом, саме кінь (Ющенко) протистоїть і є антагоністом знаку пацюка. У цих двох знаків абсолютно протилежні погляди на життя, а це часто приводить до того, що вони не розуміють один одного.

Кінь активний і цінує свою незалежність. Йому не подобається, коли пацюк суне свій ніс туди, куди його не просять, і він не потерпить обмеження своєї свободи з боку пацюка.

Ці дві особистості емоційні і гнівні. Їхні натури, які обожнюють суперництво, вимагають постійного демонстрування своїх здібностей усьому світові. Тому найкраще порадити їм триматися якнайдалі одне від одного і спілкуватися через посередників.

'"Счастье

"Счастье было так возможно"

Виходить, що помирити гордих коня і пацюка зможе хіба що мавпа.

За матеріалами час.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів