Тимошенко не виправдала сподівань свого зятя

15 травня 2006, 15:35

Донька найвідомішої української жінки, Юлії Тимошенко, Євгенія вже довгий час знаходиться в центрі уваги. Ось і тут її відвідини фестивалю "Таврійські ігри" не залишились у таємниці. Вона приїхала підтримати свого чоловіка Шона Карра, який виступав зі своєю групою DVS.

Між тим, її чоловік поскаржився, що всі намагаються пов'язати його успіх із родинними зв’язками, навіть цю поїздку на "Таврійські ігри". "Але насправді, організатори покликали нас, щоб показати щось нове – справжній рок, який прийшов з далеких часів і зараз стає популярнішим. До речі, Жені дуже подобається те, що я роблю", - розповів він.


Може, саме тому Євгенія часто їздить за чоловіком на гастролі. "Мені завжди хочеться бути присутньою на його виступах. Шон каже, що я надихнула його на створення групи DVS. Можна сказати, що я також є частиною колективу. В якості моральної підтримки, звичайно", - зазначила вона.

Проте не одними гастролями обмежуються подорожі Жені: вона готова піти за ним куди завгодно.

Нещодавно вони, знаходячись на гастролях на Сході України, спускались у шахту імені Брежнєва. "Це було для нас шоком. Хоча, як нам сказали, ця шахта є однією з кращих в країні. Шахтарі подарували мені значок", - розповів Шон і додав, що вирішив присвятити їм пісню.

"Ми з музикантами вже почали працювати над нею. Музику і слова вже майже написали. Готуємось до зйомок кліпу, які відбуватимуться в шахті", - додав він.

Іноді, коли гастролів немає, вони можуть побути вдома в Конча-Заспі в будинку тітки Євгенії. За приготування їжі відповідає Шон, який зумів підкорити Євгенію блюдами італійської кухні. За словами Жені, йому більше вдаються спагетті, каррі і мексиканське чілі.

Гроші на життя у подружжі, як виявилось, заробляють обоє. Як зізналась Женя, вона займається нерухомістю. "У нас з Шоном є закордонні друзі, які приїхали в Україну з намірами вложити інвестиції в будівництво і купівлю землі", - розповіла донька Тимошенко.

Як відомо, Шон має декілька магазинів взуття в Англії. "Пощастило з менеджерами: там все і без мене йде добре, бухґалтерія в порядку... Продовжую працювати сам на себе. Моє підприємство також виробляє та ремонтує взуття. До того ж я найбільший в Північній Англії дистриб’ютор фірми "Зіппо", що виготовляє запальнички", - розповів він.

Шону та Жені в інтерв’ю газеті Факти довелося пригадати і свої дитячі роки. Так 37-річний рокер пригадав, що маленьким співав в церковному хорі. І навіть був його солістом. "Також грав на флейті, але нікому про це не говорив. Років в 16-17 почав цікавитись різними напрямками в музиці", - розповів він.

З самого ж дитинства він цікавився і мотоциклами. Як Шон зізнався сам, ця його пристрасть з'явилась в чотири роки. "Вже в цьому віці я вмів їздити. Пізніше брав участь в професійному мотокросі – робив стрибки на мотоциклах", - розповів він. Однак сама Женя боїться водити такий засіб пересування і їздить у чоловіка за спиною. А ось Тимошенко старша не злякалась такого "залізного коня" і навіть сфотографувалась на ньому.

Як виявилось, перед знайомством із Юлією Тимошенко Шон очікував побачити таку собі українську залізну леді Маргарет Тетчер. "А коли вперше її побачив під час помаранчевої революції на Майдані, дуже здивувався. Подумав, що вона сестра Жені", - зізнався Карр.

Що ж стосується дитинства Жені, то родина Тимошенко підходила до цього питання дуже серйозно і намагалась розвинути її з дитинства. "Мама записала мене до всіх можливих гуртків: я займалася фігурним катанням, плаванням та іноземними мовами. А вже у 14 років мене відправили вчитись до Англії", - розповіла Женя.

Вона також зізналась, що у її родини були важкі часи. Коли її батько не міг придбати їй склянку томатного соку, через що вона плакала. Про це вона не дуже любить згадувати.

На питання про те, що, мабуть, зараз її вимоги зросли, Шон пожартував, що тепер вона вимагає замість томатного соку Криваву Мері.

Щодо інших вимог, наприклад, дорогих прикрас, Женя зізналась, що носить "лише маленьку каблучку з діамантом та обручку з платини. "Остання точно така, як у чоловіка. Нам їх зробив на замовлення в Англії один відомий ювелір – єврей українського походження. Спеціально за задумом Шона, на обручках зображено кельтський узор. Інших прикрас не ношу", - наголосила Женя.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів