Тіна Кароль виступатиме на Євробаченні з червоним серцем, але без коси

10 травня 2006, 17:54

Тіна Кароль вже однією ногою у Греції, на пісенному конкурсі "Євробачення". Якщо точніше, то 11 травня о 5 ранку співачка вилітає в Афіни.

Show me your love!!!

На останній перед "Євробаченням" прес-конференції ще на рідній землі Тіна розповіла, як вона збирається підкорювати Європу.

По-перше, вона бере з собою декілька концертних костюмів, але основним буде сукні від українського дизайнера Вікторії Гресь.


Чим більше національного колориту, тим модніше

Ще Тіна збирається "задати жару" своєю піснею, бо в ній йдеться про “максимальну любов, максимальну свободу і максимальну гармонію”.

З такими параметрами можна виграти не тільки "Євробачення"

Співачка не приховує, що на конкурсі хоче не просто “класно виступити”, а “всіх запалити”.

Всі елементи виступу у Тіни під контролем. Наприклад, кольори, які домінуватимуть на сцені і в її вбранні – білий і червоний. Буде навіть присутнє червоне серце, "яке символізує любов".

Ну майже Мерлін Монро

Звичайно, така символіка не могла не викликати асоціацій з Юлією Тимошенко та її передвиборчої кампанією. Але Тіна розвіяла цей міф.

Ну майже Руслана

Ну майже Руслана

На запитання журналістів, чи є ця символіка випадковою або ж вона має якийсь підтекст (білий колір і червоне серце були символами виборчої кампанії БЮТ), Кароль наголосила, що це до політики не має жодного відношення. “Коси в’язати я не буду”, - пообіцяла співачка.

Продюсер же співачки Олег Чорний так і не "розколовся", скільки ж грошей було витрачено на підготовку і участь Тіни у конкурсі. “Більше 100 тисяч і менше 300 тисяч доларів”, - сказав він.

"Ну що, хто зі мною на Євробачення?"
Отож, чекати залишилося недовго. 12 травня у Тіни відбудеться перша репетиція у Греції, а 14 травня - презентація України разом із Польщею. Офіційне відкриття “Євробачення 2006” відбудеться 15 травня.

За матеріалами УНІАН

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів