Рибачук став жертвою своїх жартів про дорогий годинник

25 квітня 2006, 11:56

Всім відомо, що голова президентського секретаріату Олег Рибачук полюбляє жартувати.

Через таку свою особливість він випадково запустив про себе деякі чутки.

Як розповів сам Рибачук, він якось "купив синові недорогий годинник, який імітує механізм "Турбійон" - один в один".


"Надів його і прийшов на розширене засідання Кабміну. Один ваш колега запитує в мене: "У вас новий годинник?" Я кажу: "Так, угадайте, скільки коштує..." – "Мабуть тисяч 40 – мінімум". І чутка пішла, що як, мовляв, Рибачук розкрутився, що купив годинника за 40 тисяч", - розповів Рибачук в інтерв'ю УНІАН.

Проте насправді він носить годинник середньої швейцарської марки "ІWC" (Іnternational Watch Company) з нержавіючої сталі з автоматичним заводом.

Фото Анатолія Медзика

Згідно із даними офіційного сайту компанії, такий годинник коштує понад три тисячі доларів, проте наразі із знижкою його вартість складає 2 233 долари.

"Я маю певні вимоги до годинника. Він має бути плоский, з датою, бо коли я накладаю резолюції, треба дату ставити, і має бути з механічним заводом", - розповів Рибачук і додав, що свій годинник він отримав у подарунок на один з днів народження.

Щодо машини Рибачук вже чуток не розпускав. Він виявився любителем великих автомобілів.

Як розповів сам Рибачук, раніше він водив Джип-Крайслер першого випуску. "Але він дуже багато жере бензину. Я живу за містом, у Плютах. Туди й назад 100 кілометрів на день - воно таки б’є по кишені", - пояснив Рибачук своє рішення позбутись цієї машини.

Тепер у Рибачука автомобіль підвищенної прохідної здатності "Ауді-Олроуд".

"Вважаю, що сімейна машина має бути такою, яка витримає наші дороги. Не спортивною, а такою, що з багнюки може виїхати", - прокоментував він свій новий вибір.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів