Вакарчук приніс жертву через Чічу

20 квітня 2006, 16:35

Здається, "Океан Ельзи" виявився такою собі чоловічою групою зрадників... І зрадили вони не дівчатам, а одному чоловіку. Режисеру Віктору Придувалову.

Дусік дає "звєзду"

16 квітня відбулася прем'єра нового кліпу "Океану" на пісню "Відчуваю", режисером якого став "відома особистість в гламурних колах Ілля Чічкан, він же Чіча".


Оператором став "знаний німецький мачо, що відзняв кілометри плівок з найвідомішими людьми планети". Коротше кажучи, Мохер Малех, "він же Махер, він же Роман, в українських кулуарах відомий як Шарфік".

'Реклама

Реклама "Ласуні" та "Олейни"

Раніше такі кліпи, як "Холодно", "Дякую" і останній "Без бою", хлопцям знімав Придувалов.

Єдиною складністю під час зйомок з Чічею, за словами клавішника Мілоша, виявися Дусік, який "давав звєзду".

Впав... без бою

Впав... без бою

А ще музикантам час від часу доводилося витирати інструменти від масла, яким рясно були змащені тіла жінок-бодібілдерів, що разом з групою знімалися у кліпі.

Дуже переймався через оператора ударник Глінін Денис: "Єдиний, хто, на мій погляд, зіткнувся зі складністю при зйомці, то оператор, який все знімав "з руки" – 12 годин носив у руках багатокілограмову камеру".

Чай з видом на Софію

Фронт-мену гурту довелося принести жертву мистецтву – одягнути краватку. А загалом, Вакарчук каже, що його роль виявилася надзвичайно простою – співати.

"Наш кліп – це експеримент, весняний та веселий", - додав наостанок Вакарчук.

Затишне місце біля Хмельницького... щоб ніхто не чіпав

Як відомо, "Океан Ельзи" номіновані на національну телевізійну премію в галузі популярної музики "Муз-ТВ 2006" як "Краща рок-група".

Голосування за номінантів триває на сайті http://www.premiamuztv.ru/voting/index.html до 2 червня.

Усі фото з офіційного сайту "Океану Ельзи"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів