Зять Тимошенко жебракує

17 квітня 2006, 13:15

Чоловік дочки Юлії Тимошенко Шон Карр хоч і володіє мережею магазинів в Англії, в Україні поки що "жебракує",... щоб дали виступити в тому чи іншому клубі.

Коли Шон переїхав в Україну, йому "просто не було чого робити". Тоді він вирішив запросити свого друга-гітариста, з яким разом грав ще 15 років тому.


Два капітани

"Ми підібрали музикантів і спробували записати перший альбом "Just Crazy" ("Просто псих")", - розповів чоловік Тимошенко гезеті "Московський комсомолець".

Судячи з усього, Карру дуже подобаються назви з відхиленнями: у московському клубі "Криза жанру" його група виконувала "Суку", "Убивцю", "Камікадзе"... І свою команду він назвав "Death Valley Screamers" – "Ті, що кричать у Долині Смерті".

Крім того, що така назва співаку "просто сподобалася", він ще розповів, що "Долина Смерті" - дуже красиве місце в Каліфорнії".

"Воно є святим для індіанців. Там вони ховали своїх предків", - додав Карр.

"Жебрак" і дочка міністерші

З приводу сімейного життя Карр і Женя Тимошенко зізналися, що іноді в них трапляються "непорозуміння".

"Різні мови, менталітет, звички... Буває, так усе дістане, що хочеться просто вилаятися по-російському. Але ми не доводимо справу до серйозного конфлікту", - пояснила Євгенія.

Зокрема, під поняттям "по-російському" Женя мала на увазі не матюки, але "використання деяких російських слів".

Маргиналу у костюмі довелося прийняти православ'я

До того ж молоді перейняли одне в одного деякі звички: у Жені з'явився "північний" англійський акцент, а Шонн, зізнається він, став краще поводитися.

"Я навчила Шона пристойно одягатися, тому що раніше він був справжнісіньким войовничим маргиналом. Поводився зухвало, не носив костюми...", - похвалилась Тимошенко.

У той же час майже рік в Україні не змусив Карра полюбити горілку. Однак, за словами дружини, він дуже любить борщ.

Карр задивився на тещу ще на весіллі

Зараз молоді живуть "у будинку в мами - великою дружньою родиною". За словами Шона, йому увесь час хочеться бачити тещу, спілкуватися з нею.

"Мама сильно зайнята, тому ми рідко зустрічаємося. Шон дуже за нею нудьгує", - додає Тимошенко-молодша.

Тимошенко зроблять бабусею

Також дочка екс-міністерші зізналася, що в найближчому майбутньому сімейство має намір "завести маленького".

За матеріалами Московського комсомольця

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів