Женя Тимошенко заздрить своєму чоловіку

14 квітня 2006, 11:35

Дочка Юлії Тимошенко та її чоловік Шон Карр стають дедалі популярнішими і мають шанс затьмарити своєю славою саму Юлію Володимирівну.

Минуло не так багато часу після їхнього одруження, а Женя і Шон вже стали найстильнішою парою цього року.


На весіллі Шон годував свою дружину з ложечки

Подружжя перемогло у номінації "герой світської хроніки" у щорічній премії "Найстильніші" за версією журналу "Elle". На церемонії вручення Женя була в усьому чорному, а у вухах блищали сережки з перлами.

Незважаючи на те, що Женю і її другу половинку визнали найсильнішими, дочка Тимошенко не зазнається. Вона вважає, що у стильної людини має бути передовсім "якесь внутрішнє начало, якийсь стрижень".

"Зовнішність – це відображення твоєї душі. Якщо це добре поєднується, значить, людина гармонічна", - філософствує Женя в інтерв’ю "Сегодня".

Женя і Шон - найстильніша пара

Женя і Шон - найстильніша пара

"Світською дівою" вона себе не вважає, бо тільки починає знайомитися з київською тусовкою. І це не дивно, бо Женя довго жила у Лондоні, де в неї "багато знайомих – політиків, репортерів, письменників".

"Я завжди передаю мамі думки, які чую у їхньому середовищі... І мама дослуховується до всіх думок, які висловлюються у нашому колі", - зізналася Женя.

А бути публічними людьми для них з Шоном - не легко, до всього треба звикати.

"Ми з Шоном не дуже публічні люди, хоча намагаємося ними бути... Завдяки модним глянцевим журналам ми опинилися у центрі уваги... Про нас дуже багато писали і пишуть, багато негативного, вибираючи якісь негативи з нашого життя", - жаліється Тимошенко-молодша.

Не згодна вона і з ярликом "золота молодь", яку навішують подружжю, бо вони з Шоном "ніколи нічого такого не робили, що може викликати неприємності" і розхвилювати її маму.

Хоча, судячи зі слів Жені, у них з Юлією Володимирівною – повна ідилія у стосунках. Така, що зіпсувати її ніщо не зможе.

"Я її (Юлію Володимирівну) дуже поважаю і люблю, і не хочу порушувати гармонію між нами. І мені здається, у мене навіть не вийшло би зіпсувати наші відносини", - каже Женя.

Стати ж політиком дочка Тимошенко і не мріє, бо не відчуває в собі сили. Але "стати корисною для суспільства" все одно хотіла б.

А ще вона трохи заздрить своєму чоловіку за його музичні здібності.

Женя і Шон у своєму дачному помешканні

"У мене нема такого таланту, як в нього", - зізнається вона.

До речі, Тимошенко-мама також стала найстильнішою. Але як політик.

Фото Олександра Прокопенка, Harper's Bazar і "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів