У Парижі на святах будуть одні українці

13 квітня 2006, 16:29

Після довгої зими українці починають розслаблятися. Так, турфірми констатують шалений попит на їхні послуги.

Більше того, травневі свята підірвали ціни на туристичні путівки. Вони зросли на 10%. У турфірмах черги, такого не спостерігали вже кілька років.

Бронювати місця українці почали ще два місяці тому. Найбільший попит на Європу. Єгипет та Туреччина -аутсайдери, бо приїлися, зазначають журналісти ICTV.


У туристичних компаніях справжній ажіотаж. Кількість охочих узяти путівку на відпочинок за кордон під час травневих свят у деяких туркомпаніях зросла втричі.

Якщо торік деякі групи до Європи взагалі залишалися несформованими, то нині турфірми набирали додаткові.

"Ті, хто збирається поїхати на травневі свята, вони мали звернутися до турагентства 2 місяці тому, тому що зараз більшість туристичних поїздок викуплені і розпродані. Може безвізові країни, хтось відмовився, наприклад", - порадив директор туристичного агентства Ігор Захарченко.

У менш відомих компаніях попит теж вищий, ніж торік, однак вільні місця ще можна знайти.

Найпопулярніший напрямок на травневі свята – Європа, місто - Париж. Автобусний тур туди через усю Європу коштує понад 600 євро.

Найдешевша мандрівка - автобусом до Угорщини, віддати доведеться близько 130. Ще один європейський хіт сезону – Прибалтика. Місця розкупили вже давно.

"Декого цікавить сонце, і що стосується нашої компанії, тоді вибирають Канари. Якщо екскурсійні програми – Іспанія, Італія. Там програми на тиждень, якраз людина вкладається в цей час", - зазначає Наталя директор туристичного агентства Барсукова.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів