У Пінчука закінчуються гроші, але вони з'являться "під ялинку"

7 квітня 2006, 19:41

Ходять чутки, що Юлія Тимошенко дуже дбає про стан своєї карми, а тому часто звертається по допомогу до "компетентних людей".

Не відомо, наскільки цей факт відповідає дійсності, але щоб повністю використати свій потенціал відпочинку чи роботи, астрологи радять стежити за Місяцем.

Стрільцю-Тимошенко властивий
безмежний оптимізм

А якщо простіше – читати свій гороскоп.


Днями впливове американське видання Forbes опублікувало свій "астрологічний бізнесовий" прогноз.

Він застерігає світових мільярдерів від потенційних невдач чи навпаки, заохочує ризикувати більше.

TabloID проаналізував дні народження українських бізнесменів і виявив багато цікавих фактів.

Так, наприклад, серед відомих українських бізнесменів найбільша кількість тих, то народився під "найбільш серйозним" знаком зодіаку – Козерогом.

"Люди, які народилися під ним абсолютні прагматики, зосереджені і владні", - вважають астрологи видання Forbes.

Виявляється, що чимало українських бізнесменів-Козерогів не просто народилися в один день, а на Новий Рік святкують ще й свій день народження.

Серед них – Олександр Третьяков, Ігор Тарасюк, Таріел Васадзе та Валерій Хорошковський.

Олексій Івченко народився на другий день святкування Нового року (2 січня). Костянтин Жеваго (група "Фінанси та кредит") – на Різдво (7 січня).

Микола Мартиненко – теж Козеріг (народився 12 січня). Бізнесмен Федір Шпиг (банк "Аваль") народився 30 січня.

"Ще б чуть-чуть влади!" Козеріг-Третьяков - "абсолютний прагматик"

Козерогам астрологи радять впродовж 2006 року "використовувати інших".

"Немає нічого мудрішого, ніж вигравати за чужий рахунок", - переконують астрологи.

Друга найчисельніша група серед українських бізнесменів – Стрільці. Їх TabloID нарахував шість.

Серед "творчих особистостей", яким "властивий безмежний оптимізм" опинились Віктор Пінчук (14 грудня), Євген Червоненко (20 грудня), Юлія Тимошенко (27 листопада), Петро Димінський (теж 27 листопада), Олександр Ярославський (5 грудня) та новий мер Києва Леонід Черновецький (у нього день народження 27 листопада).

На 2006 рік астрологи радять їм не впадати в розпач. "Незважаючи на фінансові труднощі на початку року, подальше процвітання забезпечене!"

Справи Порошенка мають піти вгору

Якщо у списку мільярдерів Forbes найбільша кількість Дів, то українські бізнесмени-багатії, які народились під цим знаком, по чисельності посідають третє місце.

Однак серед людей, які "без проблем справляються з труднощами, використовуючи свій практичний і прагматичний підхід" є дуже яскраві постаті.

Так, наприклад, Дівами є Ринат Ахметов (21 вересня), Григорій Суркіс (4 вересня), Василь Хмельницький (10 вересня) та Володимир Бойко (20 вересня).

Дівам "загрожують гучні скандали". Тому астрологи рекомендують їм "бути уважними".

"Плани, які можуть Вам сильно зашкодити ретельно приховуються", - попереджають астрологи.

Ігор Бакай полюбляє "контролювати дії інших людей". Якщо наполегливо працюватиме
цього року, то отримає непогані "плоди"

Чимало серед українських бізнесменів і Скорпіонів.

Бориса Колесникова (25 жовтня), Ігоря Бакая (17 листопада), Валентина Ландика (22 листопада) та В’ячеслава Богуслаєва (28 жовтня) астрологи охарактеризували як хитрих і владних.

"Скорпіонів можна впізнати за глибоким підходом до будь-якої справи, за яку вони беруться. Роблять вони це з пристрастю. Їм властива вимогливість до інших і бажання цілком контролювати дії інших людей", - кажуть астрологи.

Цього року Скорпіонам нічого не загрожує. Їм рекомендують "наполегливо продовжувати почате". Бо всі зусилля "принесуть плоди".

Третя найбагатша людина України Сергій Тарута за знаком зодіаку Рак (народився 23 липня).

Якщо вірити астрологам, то він – "щиросердна і товариська людина". "Раки найчастіше покладаються на свою інтуїцію і завжди додержуються свого стилю", - вважають астрологи.

Ігор Франчук - Рак. Тому він - "щиросердна і товариська людина"

Разом з Тарутою український бізнес у цій групі знаків зодіаку представляють Георгій Скудар (18 липня) та перший чоловік доньки екс-президента Кучми Ігор Франчук (6 липня).

Цього року Раків закликають ризикувати, "починати нові творчі проекти".

Рибам астрологи радять "стежити за собою". Це стосується Богдана Губського (1 березня), Василя Горбаля (18 березня) та Олександра Слободяна (21 лютого).

Їм загрожує "небезпека перетрудитися цього року".

А от Овнам радять уникати відносин зі свавільними бізнес-партнерами. "Вони можуть перешкодити втіленню ваших творчих ідей у життя", - застерігають астрологи.

Це стосується Ігоря Єремєєва (3 квітня), Віталія Гайдука (19 липня) та власника шикарного Bentli Андрія Іванова (5 квітня).

Хоча вони й визнані "впевненими, самодостатніми людьми". "Вони самодостатні і завжди мають власну точку зору", - вважають астрологи.

Губському радять стежити за собою. Почати треба з контролю власних рук...

А от Близнюкам радять не зливатись з іншими і нікого не поглинати. "Це може не виправдати себе через занадто високі витрати по злиттю різних компаній".

А в Левів, вочевидь, все пішло шкереберть. Яскравий приклад – Віктор Медведчук (7 серпня) та Давид Жванія (20 серпня), у яких справи чомусь не йдуть на лад.

Тому астрологи їм радять "цілком взяти ситуацію під свій контроль".

"Люди, які народилися під знаком Лева, найчастіше схильні до ризику і мають яскраву творчу особистістю. Неважливо, програють вони чи ні, Леви завжди роблять те, у що вон и вірять".

У Медведчука купа проблем. Йому радять "цілком взяти ситуацію під свій контроль"

Серед українських бізнесменів-левів є й такі: Андрій Клюєв (група "Укрпідшипник") народився 12 серпня; Володимир Поляченко ("Київміськбуд") народився 14 серпня та Микола Янковський ("Стірол"), який святкує свій день народження 12 серпня.

А от Сергія Тігіпка та Павла Лазаренка астрологи назвали "ідеалістами". "Ці люди готові відстоювати свої ідеали, у чому їм допомагають чудові здібності до спілкування", - кажуть астрологи про Водоліїв.

"Водоліям варто трохи розслабитися і перестати намагатися контролювати все і вся. Деякі речі повинні відбутися самі собою".

Тільцям радять "шукати могутніх партнерів", які "допоможуть реалізувати масштабні проекти". Стосується це Сергія Буряка (1 квітня) і Євгена Уткіна (28 квітня).

А тих, кому грозить глобальне розширення бізнесу в 2007 році в Україні не виявилось. Терезами у списку найбільших українських бізнесменів є лише Петро Порошенко. Напевне, у наступному році йому пощастить.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів