Янукович пише послання в дусі Д'Артаньяна

4 квітня 2006, 15:31

Податися у депутати відомого акордеоніста Яна Табачника "надихнув" Олександр Дюма у виконанні лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

"Я святкував 60-річчя, - розказує Табачник. - Сидимо за столом, гостей - чоловік з двісті, і тут приносять квіти від Віктора Федоровича. І подарунок у довгій коробці".

"Я відкриваю її, а там шпага й підпис: "Один за всіх і всі за одного". А потім ми зустрілися з ним, він спитав мене, чи я читав його послання-підтримку під час конфлікту?".


Йдеться про конфлікт щодо землі під будівництво міжнародного центру творчості. Але Табачник запевняє, що, звичайно, "ніхто нічого не забрав" і тепер йому дали спокій.

"Врешті Янукович запитав: "То що – один за всіх, а всі за одного?", – і запропонував іти до парламенту. Я погодився", - продовжив акордеоніст.

Ян Табачник мітингує разом з Віктором Януковичем. І наглядає за концертом

Ян Табачник мітингує разом з Віктором Януковичем. І наглядає за концертом

Згадуючи про конфлікт, яким "налякали всю країну", Табачник зізнався, що "хоче побудувати розкішний концертний зал, бо Палац "Україна" - це палац з'їздів, а не зал".

Зокрема, новоспечений депутат планує побудувати чудовий готель поряд із залом - з паркінгами та причалами.

Але щоб центр вважався міжнародним, серед його засновників мало бути дві-три держави, і Табачник "запросив Москву та Ізраїль".

"Я взяв двох своїх друзів: Агашкіна та Кобзона. Тому що я довіряю цим людям, вони не прийдуть і не скажуть: а скільки в тебе грошей на рахунку, а чому в нас немає частки, це не бандити", - пояснив акордеоніст.

Табачник зізнався, що не хотів би працювати в парламентському комітеті культури: "Скільки було артистів у цьому комітеті - повно. Скажіть мені, що вони зробили для мистецтва?".

Ян Табачник в першому ряду Партії регіонів

Ян Табачник в першому ряду Партії регіонів

"І ось прийде такий ненормальний, як я, і почне щось робити для мистецтва. Ви ж знаєте, усе, що роблю, я намагаюся робити добре", - почав акордеоніст.

Він розповів, що "зараз запланував зробити вищу лігу, міжнародний конкурс метрів акордеону".

"Мають приїхати, з усією відповідальністю кажу, найкращі акордеоністи світу, у журі ввійдуть представники найвідоміших шкіл акордеону. До мене це були не конкурси, а "междусобойчики", - зауважив Табачник.

За його словами, ажіотаж ненормальний, конкурсантів удвічі більше, ніж він планував. І тому він вирішив відкласти конкурс на наступний рік, щоб краще його підготувати.

Те саме відбувалося б у парламентському комітеті, - "у мене міністр культури плакав би щодня", заявив Табачник.

"А я не хочу, бо моя праця буде непомітна, але в кращих традиціях цієї країни якісь томенки скажуть, що прийшли жиди знищити наше українське мистецтво", - додав у той же час акордеоніст.

При цьому він зауважив, що якби у Миколи Томенка було хоч трохи розуму, він би давно вибачився.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів