Єхануров не звертає увагу не свою дружину

27 березня 2006, 14:20

Юрій Єхануров на виборчу дільницю 26 березня прийшов дуже схвильований. Увесь час поправляв свою зачіску, розгублено намагався жартувати.

Зайшовши у приміщення ТВК (на якій голосує не вперше) чомусь одразу попрямував прямо, а не до кабінок.

А коли помічники рукою вказали напрямок подальшого руху прем’єра, Єхануров з легкою усмішкою сказав: "Та там же черга". Хоча насправді ніякої черги не було.


Можливо, саме через це Юрій Іванович увесь час забував про свою дружину. І на виборчій дільниці вона періодично перетворювалась на пересічного виборця абсолютно обділеного увагою журналістів.

Так, поставивши свій підпис у документах ТВК і отримавши бюлетені, Єхануров вирушив до кабінки для голосування. Дружина залишилась позаду ставити свої автографи.

Як тільки прем’єр зупинився перед кабінкою (і простояв біля неї хвилин десять, бо якась жіночка довго вичитувала метрові бюлетені), за його спиною зімкнулось коло репортерів. Єхануров нервово посміхався, намагався читати бюлетені. Але навіть не розвернувся і не подивився, як і де його друга половинка.

Олена Єханурова залишилась за межами журналістського кола. І одразу почала говорити так, як і всі бабусі на дільниці, яких дратувала навала журналістів.

"Це просто жах! Така кількість журналістів!" - сказала дружина прем’єра.

Отримавши пакет бюлетенів, вона підійшла до свого чоловіка. І простояла біля нього лише пару хвилин: як тільки звільнилась кабінка для Єханурова, прем’єр вирішив не бути джентльменом і не пропускати дружину наперед.

Зайшов, за дві-три хвилин проголосував і пішов на двір спілкуватись з пресою.

Коли Олена Єханурова вийшла з кабінки, не було ані її чоловіка, ані журналістів. Вона мовчки вкинула бюлетені і пішла на вулицю до свого чоловіка. Який постійно про неї забував….

Фото Анни Андрієвської та з сайту "Нашої України"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів