Дмитро Кисельов став в Україні бомжем

16 березня 2006, 16:49

Відомий російський телеведучий Дмитро Кисельов зараз завершує свій проект в Україні. В день виборів на телеекрані з’явиться остання передача "Подробно с Дмитрием Киселевым".

Але до завершення своєї "української сторінки життя" Кисельов готується вже давно. Свою відому конюшню під Києвом він покинув ще восени.

В Україну приїжджатиме на відпочинок. Тим більше, що у Коктебелі тележурналіст зводить будиночок.


А своєї конюшні Кисельов більше не матиме. У татар, що живуть поряд у Криму, є коні. Коли захочеться, Кисельов не безкоштовно зможе скористатись їхніми послугами і орендувати кобилку.

Коней, якими він так хвалився і дорожив, Кисельов "віддав у надійні руки", але хто є новими власниками він не знає.

"Я утримував коней десять років. Зараз я більше буваю в Москві", - розповів Кисельов у інтерв'ю "TabloID".

Цей кінь колись належав Кисельову. Нова власниця Саманти її продає

"Мені зараз важко їздити на конях після травми, яку я отримав на мотоциклі. Мені зробили три операції на коліні. Зараз я більше їжджу на мотоциклі, а не верхом" – додав журналіст.

"Я попросив свого директора, свого тренера, Ольгу Бутенко продати або віддати коней безкоштовно. Оце і все", - зауважив телеведучий.

І додав, що "це – звичайна практика", бо "коней купують і продають у всьому світі".

Водночас на запитання кореспондента "TabloID", хто був його улюбленим конем в Україні, Кисельов сказав: "Це як діти. Як можна сказати, яку дитину ви любите більше.."

Саманта чудово стрибає через перешкоди

Дмитро Кисельов потрапив у хвилю активної боротьби з корупцією минулого року.

І конюшню у Пущі Водиці йому довелось покинути.

"З самого початку це був закинутий свинарник у Пущі Водиці в санаторії "Пуща Озерна" побудований ще німцями".

"Я сказав: "Давайте я це все відремонтую, підвищу стелю, вкладу вікна, підведу електрику, водопровід, посію траву тощо". Але дозвольте мені там поставити коней", - розповів Кисельов.

"Я не претендував ні на яку власність", - переконував Кисельов.

"Коли прийшла нова влада, мене почали питати: "А що це у вас тут стоять коні". Ну стоять, тому що я там зробив райський куток", - обурюється Кисельов.

Нове керівництво ДУС (а саме в його власності знаходиться санаторій) вимагало платити за оренду території.

"Я їм сказав, що я чесно нікому не плачу, а якщо треба платити оренду, то я все це діло згорну", - каже Кисельов.

"Я навіть не знаю, я не питав скільки це все буде коштувати. Я не захотів викликати незалежного оцінника. Мене не влаштовувала ніяка оренда", - додав він.

Відтак зараз Кисельов в Україні є майже бомжем.

Це фото коня Кисельова розміщено
у розділі оголошень сайту Prokoni.ru

"У мене там немає квартири. Зараз я зупиняюсь по черзі у своїх друзів. Або я в той же день лечу назад. По черзі ночую в кожного одну ніч. Таким чином влаштовую ніби прощальний вечір", - розповів журналіст.

У політиків, переконував Кисельов, він не ночував.

Загалом у Кисельова в Україні було чотири коня.

На одному з них, Сурку, Наталія Могилевська їздила на зйомках кліпу до пісні "Зима".

Під час зйомок кліпу фільм несподівано помчався в ліс.

"Я чудом ухилялась від гілок, пригиналася в останню хвилину - інакше будь-який удар вибив би мене із сідла", - розповідала пізніше Могилевська.

"Я часто їжджу верхи, користуючись конями з конюшні Кисельова, але мою конячку звати Рубена. А Сурок звик відчувати під собою сильного чоловіка і, вирвавшись з загону на волю, вирішив показати свій норов занадто легкій наїзниці", - додала співачка.

Як вдалось дізнатись "TabloID" саме Рубену Кисельов за "просто так" віддав студентці, яка піпрацьовувала у конюшні. Кобилка була вже досить стара (17 років, а загалом коні живуть 25-30 років), та ще й не бачила на одне око.

Іншого коня, Саманту, Кисельов віддав керуючій конюшнею.

Кисельов, до речі, викупив цю кобилу майже з м'ясокомбінату. За 500 доларів. Вона була у дуже поганому стані, але її виходили.

Як нам вдалось дізнатись, саме цього коня Кислеьов любив найбільше. Хоча й досить часто з нього падав: кобила досить норовлива.

"Саманту я купив у подарунок своєму сину на день народження. Він навчився на ній їздити. Але пізніше, на сімейній нараді, ми вирішили цього коня теж віддати. Я віддав її тренеру (вже згаданій Ользі) просто так", - розповів Кисельов.

А та зараз намагається її якось продати.

І нічого дивного в цьому немає. Адже утримання коня обходиться власнику в 200 доларів щомісячно. Це–мінімум, при якому кінь може вижити. А власниця Саманти з від’їздом Кисельова залишилась безробітною і з конем в придачу.

фото з сайтц www.kony2005.narod.ru та www.prokoni.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів