Янукович хоче проконсультуватися по Фрейду

13 березня 2006, 20:26

Віктор Янукович спробував додати собі інтелігентного лоску. Замість того, щоб їздити по регіонах і агітувати, він вирішив минулої суботи відпочити і поспілкуватися з культурними людьми.

Лідер Партії регіонів зібрав до себе представників прихильної до нього богеми, серед яких були художній керівник театру ім.Лесі Українки Михайло Рєзникович, членкор Академії мистецтв Лариса Скорик, народна артистка Олександра Смолярова, а також народний артист Ян Табачник тощо.

Зібралися вони в президент-готелі "Київський". На порядок денний Віктор Федорович поставив питання погляду людей мистецтва на ситуацію в Україні.


Ті з задоволенням дві години скаржились на життя і лили воду про те, як возз'єднати Україну, що робити з Росією і НАТО, як вирішити питання російської мови.

Хтось цитував своїх онуків, хтось - статті нікому невідомих видань, хтось пропонував побудувати міжрегіональний культурний центр, а хтось - скористатись досвідом Зигмунта Фрейда, який поширив свою теорію, беручи учнів з різних країн.

Віктор Федорович уважно всіх слухав і конспектував. Особливо йому подобались тези на зразок: "Народний президент нас зрадив, нас врятує народний прем'єр".

А ще Віктор Федорович не забув про Фрейда.

"Що стосується Фрейда, то я ним теж цікавлюсь і дуже люблю. Я окремо з вами зв’яжусь, і ми окремо з вами поговоримо. Мене дуже цікавить етика і естетика", - зазначив лідер Партії регіонів з усмішкою.

Цікаво, про що б була ця розмова – про природу описок і обмовок, якими Янукович страждає найбільше з українських політиків?

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів