У Тимошенко все гаразд з горілкою, а в Кличка - з вином

16 лютого 2006, 19:41

27 березня, коли стануть відомі перші результати виборів до парламенту, деякі штаби зможуть добряче зекономити на гарячильних напоях - всім необхідним для свята забезпечать алкогольні барони, які є в списках фаворитів виборів.

Звичайно, взяли їх туди не задля того, щоб влаштувати великий сабантуй, а тому що сфера їх діяльності приносить чималі прибутки.


"Алкогольним" рекордсменом є Блок Литвина

Головним постачальником дорослих напоїв для блоку "Ми", судячи з усього, буде президент концерну "Оверлайн" Борис Кауфман, 29-й в списку. Саме він може запропонувати пану Литвину та його соратникам горілку "Мягков" та "Штурман", що виробляється на його Першому лікеро-горілчаному заводі.

Є у Литвина і представник основного оператора з продажу продукції Івано-Франківського спиртогорілчаного об’єднання - голова цього товариства Олег Бахматюк (номер 66-ий).

А в Партії Регіонів кандидати "посидять? як боги". У прохідній частині виборчого списку партії - голові правління ЗАТ "Олімп", Анатолію Климцю виділили 67-ме місце у списку.

Компанія Климця випускає не лише одноіменну горілку, але й такі відомі спиртні напої, як "5 капель" та горілка "Вдала".

Крім того, в кримському списку партії Регіонів фігурує "горілчана королева" Анна Антоньєва зі своєю "Артемідою". Якщо ж цього не вистачить, тоді можна підвести "Артемівське шампанське" від Рината Ахметова.

У Блоці Тимошенко найбільше мають пити горілку "Nemiroff". Адже у списку блоку аж два представника Немирівського спиртового заводу.

На 108-ому місці у списку є Степан Гнусь. Цей кандидат у депутати є директором Немирівського спиртзаводу. Саме це підприємтсво є основним постачальником спирту для компанії "Nemiroff".

На 370-ому місці в БЮТ - начальник відділу матеріально-технічного постачання і збуту цього ж виробництва Олександр Рибалко.

Комуністи з "пористами" товаришують з кримськими винарями.

До списка КПУ увійшов директор інституту винограду та вина "Магарач" Анатолій Авідзба ( 49-ий в списку).

Блоку "Пора-ПРП" спиртне поставлятиме директор заводу, що виробляє "Голіцинські вина". Олександр Андрєєв, номер 231 списку, – директор ТзОВ "Євпаторійський винзавод".

Проте, як відомо, сам лідер блоку Віталій Кличко має добрі стосунки з пивом "Чернігівське".

У головному списку соціалістів виноробів і спиртовиків немає. Зате у списку кандидатів на виборах до Миколаївської облради четвертим номером списку СПУ йде Віталій Бабинін - директор ВАТ "Вина Коблево".

Ну, за вибори!

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів