Першим коханням Тимошенко був "хлопчик Гриша"

16 лютого 2006, 12:08

Шон Карр перевернув життя Євгенії Тимошенко. Донька лідерки БЮТ навіть не пам’ятає імені свого попереднього бойфренда в Англії, а от у Шона закохалась одразу.

Правда, була у Жені любов у дитсадку.

"Це був хлопчик з мого дитячого садка на ім'я Гриша. Здається, я подарувала йому іграшку", - розповіла донька Тимошенко про свою першу любов кореспонденту "Сегодня".


А взагалі сім’я Тимошенко–Карр поліглоти. В любові вони освідчуються один одному на п’яти мовах світу: англійською, російською, українською, іспанською та французькою.

Зі своєю тещею Шон спілкується англійською.

"Мені тато з мамою одразу сказали, якщо ти його любиш, то живи з ним. Мені так подобається, як вони з мамою спілкуються. До речі, англійською. Вони цікавляться справами один в одного", - розповіла Євгенія.

Більше Тимошенко у Шона нічого не випитує. І тому вважає себе доброю тещею і всім хлопцям радить мати таку ж матір дружини, як вона.

А от Женя з мамою обговорює все. У неї від Юлії Володимирівни ніяких секретів немає. Ані сексуальних, ані любовних. Адже вони – подруги.

"Звичайно, це дуже добре, коли батьки обговорюють такі питання з дітьми. У мене від моєї мами немає секретів", - розповіла Євгенія.

Виявляється, сім’я Тимошенко-Карр заробляє на життя музичним бізнесом. Шон співає, а Женя допомагає організовувати концерти. Крім пісень Шона Євгенія слухає "Рамштайн" та "Моторхед".

"Взагалі я люблю важку музику типу хеві-метал, мені подобається рок-н-рол" ,- додала вона.

У планах сім’ї – зайнятись екологічно чистим бізнесом, але яким наразі невідомо. Сама Євгенія про це говорити не хоче.

Раніше Євгенія зізнавалась, що цікавиться сучасним мистецтвом і навіть планує відкрити галерею в Україні. Але в інтерв'ю "Сегодня" Тимошенко-молодша сказала, що до знайомства з Шоном займалась промоушином національного українського.

"Я возила на англійські виставки рушники, вишиванки і так далі", - сказала місіс Карр.

Весільний подарунок Ющенка (ікона Божої матері та Спасителя, старовинний рушник із власної колекції та альбом для родинних фото), їй, вочевидь, сподобався.

Сама Євгенія Тимошенко про свої політичні погляди говорить доволі нечітко.

"Всі країни, безперечно, повинні турбуватись про власну безпеку. Але я вважаю, що Україна повинна захищати себе сама", - відповіла Євгенія Тимошенко на запитання про вступ України до НАТО.

"Нормально" ставиться Євгенія Тимошенко і до закріплення за російською мовою статусу державної. Але одразу ж додає, що "ми повинні знати багато мов, але розвивати своє, національне".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів