Київ може мати оголеного мера

10 лютого 2006, 12:12

Українська "Роксолана" балотується на посаду київського мера. Актриса є третім номером списку партії "Київ-Європейська столиця".

Ольга Сумська, однак, на можливій новій посаді акторську діяльність полишати не збирається.

"Адже Богдан Ступка знімався в кіно, коли був міністром". Більше того, Сумська може навіть зніматись оголеною. Якщо для фільму це буде потрібно.


"Якщо це потрібно для визначеної сцени у фільмі, наприклад, Михалкова, то безумовно".

"Роксолана" погоджується, що не має ніякого управлінського досвіду, але у цьому не бачить ніякої проблеми.

"Адже я акторка і умію втілюватися в образ", - сказала вона в інтерв'ю виданню "Сегодня"

"Якщо треба, то я і в каналізацію спущуся, стрибну у вогонь і у воду. Ви за мене не бійтеся — я не яка-небудь рафінована жінка, мені ніколи не були чужими проблеми простої людини".

Сумська, як виявилось, теж розчарувалась в українських чоловіках-політиках.

"Я туди йду, тому що в наших чоловіків відсутні ті якості (наприклад, небайдужість), що не дозволяють їм нормально керувати містом", - заявила вона.

Водночас "співочий ректор" Михайло Поплавський балотується на посаду Одеського мера. При цьому він не схвалює рішення Сумської балотуватись на посаду мера столиці.

"Сумська є моїм партнером по проекту "Наша пісня", я її дуже люблю і обожнюю. А вона мене. І нам зараз абсолютно не потрібно, щоб вона йшла в мери", - сказав він під час прес-конференції у Сімферополі.

Водночас сам він не передумав балотуватися в мери Одеси. Своє рішення він пояснив "портовими можливостями міста, наявністю моря, біля якого можна побудувати будиночок", а також тим, що сам він народився в Одеській області.

фото з сайту каналу "1+1"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів