Путін перейшов на лексику Януковича

7 лютого 2006, 16:13

Володимир Путін знову продемонстрував свою здатність до красномовства. Цього разу на піку своїх емоцій він згадав не про сортири, длубання цін з носа чи чоботи в смятку, а про звичайних пацюків.

Ці тварини прийшли на думку президента Росії, коли він вирішив похвалити на колегії місцеве ФСБ за роботу з облаштування державних кордонів.

Тут же він вирішив відзначити, що так само потрібно діяти в боротьбі з тероризмом. При цьому Путін порадив "бити в потрібну точку", "знищувати, як пацюків".


Як відомо, "пацюків" класикою розмовного жанру в Україні зробив Віктор Янукович.

Минулого року на зустрічі з активом Харківської області він так відповів на питання одного з учасників зустрічі, "чому "помаранчеві вовки" дотепер на волі":

"Я думаю, що на це питання український народ відповість 26 грудня - це буде перша відповідь Чемберлену, а небагато пізніше будуть інші відповіді", - сказав кандидат.

Разом з тим, Янукович відзначив, що він проти висловлення "помаранчеві вовки" і його потрібно замінити на "помаранчеві пацюки", пояснивши, що "вовк - дуже шляхетна тварина". Я його дуже поважаю", - відзначив він.

Це вже не перший конфуз Путіна а ля Янукович.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів