Рибачук побачив неживих Ющенка і Тимошенко

2 лютого 2006, 21:14

Тимошенко і Ющенко знову разом. Помаранчеві революціонери розмістились поряд у київському музеї воскових фігур, тим самим доповнивши колекцію єдиного подібного закладу в Україні.

Тимошенко застигла з піднятою догори рукою (вітаючи натовп), а Ющенко задумано слухає гімн з рукою на серці.

Фігури і справді схожі на реальних Ющенка і Тимошенко. І дивного в цьому немає нічого. За словами директора музею Олексія Сажина, над фігурками більше 10 місяців працювала група майстрів, серед яких були і стоматологи, і гримери, і, звісно, скульпторів.


Всі фото - Анатолія Медзика

Самі політики перед майстрами не позували. Вони працювали по фотографіях, а необхідні розміри їм повідомляли у секретаріатах.

За словами директора музею, Тимошенко надіслала для "своєї" воскової фігури одяг із власного гардероба – світло-бежеве пальто, помаранчевий светр і темного кольору модельні туфлі.

Якщо це правда, то екс-прем’єр пожертвувала свій верхній одяг виробництва "MaxMara" орієнтовною вартістю в кілька тисяч доларів. А щоб переконатись у цьому, слід уважно роздивлятись пальто, у яких Тимошенко красуватиметься у майбутньому.

Копію Ющенка "довелося одягати самостійно, купуючи одяг у магазинах", кажуть організатори. Для президента придбали чорні костюм і пальто.

На обох політиках є помаранчеві елементи одягу. Так, Тимошенко одягнута в революційний светр, а на шиї у Ющенка – шарф такого ж кольору. Як розповів Сажин, ідея створення фігур виникла після подій революції: щоб запам'ятати ролі цих політиків у подіях листопада-грудня 2004 року.

На презентацію нових експонатів музею приїхав і голова секретаріату президента Олег Рибачук. За його словами, "копія" та "оригінал" таки схожі.

Український музей воскових фігур - приватна структура, яка відкрилася у 2000 році. І на даний момент він володіє близько 60 восковими фігурами.

Серед "жителів" музею є і колишній президент Кучма, і ряд вождів пролетаріату (Ленін, Хрущов, Сталін, Брежнєв). А от Леонід Кравчук у музеї "зістарився" і його наразі віддали в ремонт.

Присутні тут також спортсмени Олег Блохін, Яна Клочкова, Андрій Шевченко, Лідія Подкопаєва і колишній тренер київського "Динамо" Валерій Лобановський.

Брітні Спірз разом з Вєркою Сердючкою та іншими співаками розмістились у залі "Естрада і музика".

Але музей з наявних 60 фігур виставляє в середньому до 20: площа в 120 кв.м. не дозволяє виставити для огляду всі експонати.

Вартість "воскових копій" Ющенка і Тимошенко – приблизно $8-10 тисяч. Але будь-хто, хто має зайві $3 000 (і більше), може замовити у музеї і свою фігурку. Для цього потрібно принести майстрам свої фото і, звичайно, гроші.

До речі, ціна на фігурку зростає прямо пропорційно з кількістю оголених частин тіла на "копії". Ціна залежить ще і від пози, зачіска, набору аксесуарів на фігурці. Чекати на свого воскового двійника прийдеться від двох до шести місяців.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів