Путін слухає магнітофон в машині та не слідкує за своїми доньками

1 лютого 2006, 13:05

Якщо Білл Клінтон колись курив марихуану, але "не затягувався", то Володимир Путін її ніколи не пробував. І сигарети ніколи не курив. Більше того, російський президент і спиртне не вживає.

Хоча, вочевидь, вважає, що вони можуть відновлювати молодість і красу. Так, на запитання російської журналістки про засоби, якими він користується для того, щоб так гарно виглядати, Путін відповів:

"Якщо до спеціальних засобів відносити спиртні напої, то я ними не користуюсь".


Про це Путін розповів на майже трьохгодинній прес-конференції у вівторок. Президент був у добргому гуморі і насамкінець сказав, що пора б вже закінчуквати прес-конференцію тому що "навряд чи хтось одягнув памперси".

Таким чином колись невідоме слово "памперс" прийнаймні вдруге з'явилось у лексиці пострадянських політиків. Так, у 2003 році Віктор Янукович радив "Нашій Україні" запасатися підгузниками, а ображена опозиця організовувала у містах України акції під назвою "подаруємо памперси прем'єр-міністру Януковичу".

Тим часом некурящий і непитущий Путін ще розповів пресі, що полюбляє спорт і роботу. "Це завжди підтримує такий внутрішній психологічний стан, що, на мій погляд, дуже важливо для будь-якої людини", - додав Путін.

Не секрет, що російський президент найбільш полюбляє дзюдо. А у грудні минулого року йому вручили сертифікат почесного президента Європейського союзу дзюдо.

Путін зізнавався, що дзюдо тренує хоробрість, повагу до противника і скромність.

Але, мабуть, тренування і робота не залишають часу ні на що інше: читати книжки Путін хоч і встигає, але все таки надає перевагу аудіолітературі.

"Можна в машині аудіозапис слухати по дорозі на роботу чи додому чи в якихось інших місцях професійної діяльності", - додав Путін.

"Я зараз слухаю лекції Ключевського з російської історії", - зізнався президент.

Дивився "Дев’яту роту" і дуже радіє з того, що російський кінематограф росте і розвивається. А щоб ніхто не подумав, що президент більше нічого не бачив, Путін одразу додав: "Але я й інші фільми теж дивлюсь. Намагаюсь слідкувати за тим, що відбувається".

Все ж найчастіше Пуітн дивиться російський канал "Культура". Але своїм дітям не забороняє переглядати ті фільми чи передачі, які вони хочуть.

"Мої доньки не питають мене, що їм дивитись. Думаю, Ваші діти теж не кажуть, що дивляться, з ким зустрічаються. Їм має бути надано право вибору".

фото з сайту Молодіжного порталу Татарстана

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів