Дочка Медведчука працює глянцевим журналістом і хоче безумств

30 січня 2006, 11:05

Діти провідних українських політиків повертаються додому – два роки тому це зробила Євгенія Тимошенко, яка закінчила Лондонську школу економіки, тепер – Ірина Медведчук. Віднедавна дочка лідера СДПУ(о) уже не студентка швейцарського вузу, а київський журналіст.

Всередині минулого року Медведчук-батько розповів, що його Ірина закінчує факультет міжнародних відносин у Женевському університеті, в жовтні повернеться до України і буде працювати на батьківщині.


Медведчук з другою дружиною
і дочкою Іриною

"Інше навіть не обговорюється. Я ніколи не впливав на це рішення, але однозначно, що далі вона буде працювати тут", - суворо попередив Віктор Медведчук.

На питання, чи збирається він залишити доньці свій бізнес, він скромно відсік: "Немає чого передавати (у спадок)".

І ось на прес-конференції у січні Медведчук сказав: "Як я і обіцяв, дочка повернулася – вона працює журналістом в журналі "Gallery".

При цьому спочатку він переплутав назву видання – сказав, що це "Galaxy". Але з таким ім'ям є лише американський науково-популярний журнал, який пише про космос.

Коли один із присутніх кореспондентів пояснив це Медведчуку, він послав свого охоронця взяти з машини журнал, де працевлаштована його дитина. Виявилося, що це глянцеве видання "Gallery", яке пише про моду, дизайн та торгові марки класу "шик".

У останньому числі "Gallery" помістив фотографію Ірини Медведчук у розділі, де розповідається про враження співробітників редакції від 2005 року.

Дочка Медведчука там представлена як "інтерв’юер". З огляду на освіту міжнародника, здобуту в одному з кращих університетів Швейцарії (заснований у 1559 році) вибір професії Ірини Медведчук в Україні виглядає несподівано.

Дочка Медведчука і Оксани Марченко.
Фото журналу "Публичные люди"

Тут же у журналі подано її розповідь про останні події в житті:

"2005 рік був для мене достатньо багатозначним. Він був свого роду перехідним. Саме в 2005 році я закінчила університет і вступила у новий дорослий період свого життя.

Кроком, який допоміг мені безболісно здійснити цей перехід, стала робота в дружелюбному колективі журналу "Gallery".

Маю зазначити, що це сталося зовсім несподівано і до певної міри несвідомо, але я радію через це, адже ні про що в житті не шкодую".

Також хочеться удосконалення, побільше яскравості і безумств, які і прикрашають наше існування".

Про особисте життя Ірини Медведчук нічого не відомо.

В літньому інтерв’ю "Українській правді" Медведчук якось сказав, що він "завжди любив з дочкою ходити в ресторани, коли вона приїжджала до Києва".

Рік тому журналі "Публичные люди" він також обмовився:

"Іра уже доросла, а, значить, є дорослі питання і проблеми, які ми намагаємося вирішати разом. Адже завжди хочеться, щоб діти були краще нас – більш освічені, щасливі, успішні".

Ірина – дочка Віктора Медведчука від другого шлюбу. Його дружиною була адвокат Наталія Гаврилюк, за деякою інформацією – донька прокурора в прокуратурі Української Радянської Соціалістичної Республіки.

А у 1999 році Медведчук зустрів телеведучу Оксану Марченко.

На весіллі Медведчука і Марченко в липні 2003 році були присутні президент України Кучма, вінчання проводив митрополит УПЦ МП Володимир, а корону на головою тодішнього глави адміністрації президента тримав його найкращий друг, президент Федерації футболу Григорій Суркіс.

20 травня 2004 року в Медведчука і Марченко народилася донька Даша. "Дашка – це плод великої любові. Я би дуже хотів, щоб в їх житті (Даши та Ірини Медведчук) було якнайменше проблем, і зроблю для цього все, що можу", - сказав їх батько журналу "Публичные люди".

Там же Медведчук поскаржився на незручності, пов'язані зі своєю популярністю: "Іноді нам з Оксаною хочеться зайти в який-небудь ресторан або магазин, але мене бентежить думка про те, що всі почнуть нас розглядати. Запевняю вас, це трохи незручно".

Фото журналу "Публичные люди"

"Зате ми з таким задоволенням проводимо вечори, переглядаючи улюблені фільми!", - розповів Медведчук, який постав перед кореспондентом журналу "Публичные люди" в традиційному домашньому одязі – спортивних штанах.

Ще Медведчук і Марченко зізналися, що вони обоє – люди ревниві. "Звичайно, ми нормальні люди. Але намагаємося на людях не показувати цього", - відповів Медведчук.

"Я дуже люблю свого чоловіка, мені нестерпна навіть думка, що в мене хтось може відібрати те, що я так люблю", - прокоментувала Марченко питання про ревнощі.

Загалом же Медведчук одружений втретє, а Марченко – вдруге. Від першого шлюбу в неї є син Богдан.

Мешкають вони у заміському будинку – за який, як пишається Медведчук, він заплатив таку суму, яку до цього ніхто легально не "світив".

Наявність інших дач, щодо яких Медведчука викликали на допит у міліцію, він спростовує.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів